Seven Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, IX. kerület, Ferencváros, Lechner Ödön fasor, 2. emelet

+ 8 kép 1/11
108 000 000 Ft108 M Ft 1 800 000 Ft/m2
2 szoba
60 m²
2. emelet

Részletes adatok

Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 2. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 527
Bozó Brigitta
Jalits Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó a IX. kerületben a Lechner Ödön fasoron egy 60nm-es 2 szobás gépesített, bútorozott újépítésű lakás.

Elosztása:
- amerikai konyhás nappali
- hálószoba
- előszoba
- fürdőszoba
- 15nm-es erkély
- mosókonyha

A lakás klímával felszerelt.

A társasház extrái:
- 24h portaszolgálat
- szolárium

A lokáció kiváló, Éttermek, kávézók, élelmiszerboltok, drogériák 5 perc sétára,
Egyetemek: Corvinus, ELTE, BME séta- vagy villamos – vagy sétatávolságra.

Az ingatlant jelenleg bérlő lakja, időpontot egyeztetve rugalmasan nézhető.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Ferencváros m² ár
IX. kerület m² ár
Budapest m² ár
1800 e Ft
1800 e Ft 0%
1676 e Ft -7%
1690 e Ft -7%
Ennek az ára
Ferencváros átlagár
IX. kerület átlagár
Budapest átlagár
108 M Ft m Ft
119.5 m Ft 10%
88.9 m Ft -21%
88.7 m Ft -22%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, IX. kerület, Ferencváros, Lechner Ödön fasor, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

54.9 M Ft
2 szoba
42 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

94.9 M Ft
3 szoba
67 m²
IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

155.068 M Ft
2 + 1 szoba
84 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

95 M Ft
2 szoba
77 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

51 M Ft
2 szoba
31 m²
IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

102.162 M Ft
1 + 1 szoba
56 m²
IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

283.935 M Ft
4 + 1 szoba
149 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

123.982 M Ft
2 szoba
71 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

109.383 M Ft
2 szoba
53 m²
IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

283.159 M Ft
4 + 1 szoba
147 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

65.9 M Ft
2 szoba
49 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

83 M Ft
3 szoba
68 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

79.203 M Ft
1 szoba
30 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület