City Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, IX. kerület, 3. emelet

+ 17 kép 1/20
186 000 000 Ft186 M Ft 1 240 000 Ft/m2
4 szoba
150 m²
3. emelet
építés éve:1900

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 3. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Szabó-Lévai Annamária
Duna House Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Befektetői Jolly Joker: 151 m², 1,23 M Ft/nm áron, felújítva, a megújuló Mester utca kapujában.

Keresi azt a ritka pillanatot az ingatlanpiacon, amikor egy prémium méretű, stílusosan felújított ingatlant még vonzó négyzetméteráron csíphet el?

Eladó a IX. kerület pezsgő központjában, a Liliom utcában ez a 151 m²-es, 5 szobás, erkélyes saroklakás. Az ingatlan nemcsak tágas otthonként, de az adottságai és a lokáció fejlesztései miatt (Mester utca rehabilitáció) kiemelkedő üzleti befektetésként is funkcionál.

Ingatlan Adatlap és Paraméterek:

Méret: 151 m² (hatalmas, világos terek)
Szobák száma: 4 szoba
Elhelyezkedés: Legfelső szinti saroklakás (intimitás és fényár)
Erkély: Van (saját privát szféra)
Fürdőszobák: 2 db (2 éve teljeskörűen, stílusosan felújítva)
Belmagasság: 3,8 méter (klasszikus polgári térérzet)
Nyílászárók: 9 db utcai fronti ablak fából készült, három rétegű hangszigetelt üvegezéssel (csend és energiahatékonyság).
Műszaki és Esztétikai Állapot:

Az ingatlan kész termék, nem igényel azonnali beruházást:

10 éve történt generál: Teljes elektromos- és vízhálózat csere, új fűtésrendszer kiépítése.
2 éve történt frissítés: A konyha és a két fürdőszoba teljesen megújult, modern dizájnnal.
Fűtés/Hűtés: Központi fűtésrendszer, a konyhában és a fürdőszobákban padlófűtéssel kiegészítve. A nyári komfortot légkondicionálók biztosítják.
Burkolat: Minőségi parketta.

Befektetői Szemmel:

Kiváló bekerülési ár: A ~1,23 M ft/m²-es ár ezen a környéken, ilyen minőségnél rendkívül versenyképes.

Potenciál: A lakás korábban Airbnb-re volt optimalizálva, így a turisztikai célú hasznosítás infrastruktúrája adott.
Értéknövekedés: A Mester utca idén induló teljes felújítása és a társasház megkezdett rendbetétele garantálja a jövőbeni felértékelődést.
Fontos tudnivaló: A házban nincs lift.

Ez a lakás tökéletes választás azoknak, akik a modern kényelem és a történelmi báj ötvözetét keresik, racionális árazás mellett.

Megtekintéssel kapcsolatban várom hívását!

Irányár: 186000000 Ft
Érd.: Szabó-Lévai Annamária, +36 70 307 7503

Referencia szám: LK043767-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 10. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
IX. kerület m² ár
Budapest m² ár
1240 e Ft
1577 e Ft 21%
1757 e Ft 29%
Ennek az ára
IX. kerület átlagár
Budapest átlagár
186 M Ft m Ft
165.8 m Ft -12%
183.6 m Ft -1%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, IX. kerület, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

51 M Ft
2 szoba
31 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

91.245 M Ft
2 szoba
39 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

80.22 M Ft
1 szoba
38 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

74.97 M Ft
1 szoba
34 m²
IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

283.159 M Ft
4 + 1 szoba
147 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

74.13 M Ft
1 szoba
35 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

123.982 M Ft
2 szoba
71 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

120 M Ft
2 szoba