Metrodom

Eladó téglalakás
Budapest, IX. kerület, 2. emelet

+ 13 kép 1/16
135 500 000 Ft135.5 M Ft 1 992 647 Ft/m2
3 szoba
68 m²
2. emelet
építés éve:1904

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 2. emelet
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 716
Bácskai Nikolett
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Teljes körűen felújított, azonnal költözhető, csendes otthon a IX. kerület szívében!

Eladó a IX. kerület közkedvelt részén, a Kinizsi utcában egy 68 m²-es, prémium minőségben felújított, amerikai konyhás nappalival és két külön nyíló hálószobával rendelkező, átgondolt elrendezésű lakás.

Az ingatlan teljes körű felújításon esett át, így valóban csak költözni kell – semmilyen további ráfordítást nem igényel.

Elrendezés és extrák:

Tágas, világos amerikai konyhás nappali

Nagyobb hálószoba saját gardróbbal és kádas fürdőszobával

Második hálószoba külön zuhanyzós fürdőszobával és WC-vel

Külön vendég WC a bejáratnál

Praktikus háztartási helyiség a konyha mellett

A beépített, gépesített konyha a vételár részét képezi

A fűtésről modern, energiatakarékos kondenzációs gázkazán gondoskodik.

A lakás belső udvarra néz, ennek köszönhetően rendkívül csendes, mégis világos – igazi nyugalmi sziget a város közepén.

A társasház jó állapotú, rendezett, zöld belső udvarral. A közös költség tartalmazza a folyamatos karbantartási és felújítási munkák fedezetét is.

Lokáció, ami önmagában érték:
Pár perc sétára található a pezsgő hangulatú Ráday utca, a modern Duna-parti Bálna, valamint a kiváló közlekedési csomópontnak számító Kálvin tér.
A környéken több neves egyetem is elérhető, mint a Budapesti Corvinus Egyetem, az Eötvös Loránd Tudományegyetem és a Semmelweis Egyetem.

A házzal szemben felújított park és játszótér található, ami tovább növeli a környék élhetőségét.

Ideális választás saját otthonnak vagy befektetésnek is, a kiváló elhelyezkedés és az egyedülálló belső kialakítás miatt.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

135500000 Ft
Bácskai Nikolett +36704545084
bacskai.nikolett@oc.hu

Referencia szám: H514330-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 04. Utoljára módosítva: 2026. 05. 17.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
IX. kerület m² ár
Budapest m² ár
1993 e Ft
1664 e Ft -20%
1694 e Ft -18%
Ennek az ára
IX. kerület átlagár
Budapest átlagár
135.5 M Ft m Ft
123.1 m Ft -10%
132.3 m Ft -2%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, IX. kerület, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIV. kerület, Nagyzugló, Fogarasi út 60
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

64.99 M Ft
2 szoba
65 m²
IX. kerület, Ferencváros, Bárd utca 7
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

77 M Ft
1 + 1 szoba
35 m²
IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

155.068 M Ft
2 + 1 szoba
84 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

59.9 M Ft
1 szoba
29 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

123.982 M Ft
2 szoba
71 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

77.849 M Ft
1 szoba
37 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

78.9 M Ft
3 szoba
50 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

79.9 M Ft
2 szoba
48 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

72 M Ft
1 szoba
33 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Zichy Jenő utca
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

319 M Ft
3 szoba
114 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

119 M Ft
3 szoba
55 m²
IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

283.935 M Ft
4 + 1 szoba
149 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

100 M Ft
3 szoba
135 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

218 M Ft
3 szoba
111 m²
XIII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XIII. kerület

42.9 M Ft
25 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás