Metrodom

Eladó téglalakás
Budapest, IX. kerület, Ferencváros, Telepy utca, 3. emelet

+ 8 kép 1/11
89 490 000 Ft89.49 M Ft 1 040 581 Ft/m2
3 szoba
86 m²
3. emelet
építés éve:1930

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 3. emelet
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: D

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 935
Kerényi Ildikó
Alberlet.hu Ingatlan Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó Telepy utcában Budapest IX. kerületében, egy 86 m²-es, 3 szobás KÜLÖN NYÍLÓ SZOBÁS 3. emeleti, világos és csendes, igényesen felújított téglaépítésű lakás, klasszikus polgári stílusú, rendezett, 3 emeletes házban (lift nincs).

BEFEKTETŐK RÉSZÉRE IS IDEÁLIS! AZONNAL KIADHATÓ!

-- SCROLL FOR ENGLISH --

Az ingatlan kiváló elosztású: nappali és két külön nyíló hálószoba, tágas előtér és hall 3,5 m belmagassággal, külön fürdőszoba és WC.
Minden helyiség ablakos, nyugati tájolásának köszönhetően napfényes.

Cirkófűtéses (gázkazán), klimatizált, nappali és éjszakai árammal ellátott.

A külső nyílászárók korszerű műanyagra/fára cseréltek, a villany- és vízhálózat a 2010-es években felújításra került. A ház oldalsó homlokzata szigetelt, a rezsicsökkentett fogyasztási határérték alatt maradt.

A lakás gépesített, beépített konyhával és bútorokkal (IKEA/KIKA), részben bútorozott állapotban, per- és tehermentesen eladó, akár azonnal költözhető.

Közös költség: 25.000 Ft/hó.
Parkolás fizetős övezetben, közterületen megoldott. A lakába való bejelentkezés után néhány ezer Ft évente.

Elhelyezkedése kiváló: a Ferencvárosi Rehabilitációs Negyed közvetlen közelében, pár perc sétára a Nagyvárad tér, a Klinikák és a Corvin-negyed. A közelben található a Semmelweis Egyetem, a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem, az Eötvös Loránd Tudományegyetem és a Budapesti Corvinus Egyetem is.

A belváros, a Duna-part, a Corvin Plaza és a Népliget gyorsan elérhető. A környéken számos bolt, étterem, kávézó, piac, kulturális és sportolási lehetőség biztosít kényelmes életvitelt.

Ideális választás családoknak, fiatal pároknak és befektetőknek egyaránt, hiszen elhelyezkedése miatt könnyen és gyorsan bérbe adható.
Keressen bizalommal – Kerényi Ildikó.

3%-os hitelhez megfelelő!

Mit jelent ez a gyakorlatban?

A piaci lakáshiteleknél jóval alacsonyabb kamat

Kiszámítható, fix törlesztőrészlet

Hosszú futamidőre is igényelhető (akár 20–25 év)

For sale in Telepy Street, in the IX. district of Budapest, in an 86 m², 3-room 3rd floor apartment with a separate opening room, bright and quiet, nicely renovated brick-built apartment, in a classic bourgeois style, tidy, 3-storey house (no elevator).

IDEAL FOR INVESTORS AS WELL! AVAILABLE FOR IMMEDIATE RELEASE!

The property has an excellent distribution: living room and two separate bedrooms, spacious hall and hall with a ceiling height of 3.5 m, separate bathroom and toilet.
All rooms have windows and are sunny thanks to their western orientation.

It has circulating heating (gas boiler), air-conditioned, and is supplied with day and night electricity.

The exterior doors and windows were replaced with modern plastic/wood, and the electricity and water network was renovated in the 2010s. The side façade of the house is insulated, it remained below the reduced consumption limit.

The apartment is for sale in a mechanized, built-in kitchen and furniture (IKEA/KIKA), in a partially furnished condition, free of lawsuits and encumbrances, and can be moved in immediately.

Common cost: 25.000 HUF/month.
Parking is solved in a paid zone, in a public area. After checking in to the apartment, a few thousand HUF per year.

Its location is excellent: in the immediate vicinity of the Ferencváros Rehabilitation District, a few minutes' walk from Nagyvárad Square, the Clinics and the Corvin Quarter. Semmelweis University, the Budapest University of Technology and Economics, Eötvös Loránd University and the Corvinus University of Budapest are also nearby.

The city center, the Danube bank, Corvin Plaza and Népliget can be reached quickly. In the area there are many shops, restaurants, cafés, markets, cultural and sports facilities.

It is an ideal choice for families, young couples and investors alike, as it can be rented out easily and quickly due to its location.
Contact me with confidence – Ildikó Kerényi.

Suitable for a 3% loan!

What does this mean in practice?

Interest rates much lower than market housing loans

Predictable, fixed installment

Can be applied for a long term (up to 20-25 years)

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 18. Utoljára módosítva: 2026. 05. 19.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Ferencváros m² ár
IX. kerület m² ár
Budapest m² ár
1041 e Ft
1781 e Ft 42%
1664 e Ft 37%
1694 e Ft 39%
Ennek az ára
Ferencváros átlagár
IX. kerület átlagár
Budapest átlagár
89.49 M Ft m Ft
124.4 m Ft 28%
123.1 m Ft 27%
132.3 m Ft 32%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, IX. kerület, Ferencváros, Telepy utca, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

283.935 M Ft
4 + 1 szoba
149 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

79.88 M Ft
1 szoba
32 m²
VI. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VI. kerület

141.6 M Ft
90 m²
IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

205.023 M Ft
3 + 1 szoba
145 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

77.172 M Ft
1 szoba
32 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

109.383 M Ft
2 szoba
53 m²
IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

155.068 M Ft
2 + 1 szoba
84 m²
XXII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXII. kerület

157.9 M Ft
5 szoba
130 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

389 M Ft
3 szoba
111 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

68.7 M Ft
2 szoba
50 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Gogol utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

99.99 M Ft
4 szoba
85 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

117.207 M Ft
2 szoba
65 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Szövetség utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

34.9 M Ft
1 szoba
24 m²
IV. kerület
Eladó iroda

Budapest, IV. kerület

345 M Ft
406 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A