Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Budapest, IX. kerület, 10 felett

+ 8 kép 1/11
81 233 469 Ft81.233 M Ft 2 538 546 Ft/m2
1 szoba
32 m²
10 felett
építés éve:2024

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 10 felett
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 771
City Pearl Értékesítési Iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Az új otthon öröme a legkisebb kezdeti ráfordítással! Prémium lakások 10-90%-os fizetési ütemezéssel a Millennium-negyed új városközpontjában!
I. ütem átadása: azonnal költözhető!
II. ütem átadása: 2026

5% állandó rozsdaövezeti kedvezmény! Új, prémium minőségű, közel zéró energiaigényű otthonok Budapest új városközpontjában, sétatávolságra a Dunától! Természetes fényben úszó lakások, hatalmas üvegfelületekkel, tágas életterek (275 cm vagy annál nagyobb belmagasság), zöld teraszok, kertek, tetőkertek. Mindezekhez tárolók, mélygarázs, 10 lakásos lépcsőházanként két lift, 0-24 órás recepció is társul.

A City Pearl Budapest folyamatosan fejlődő 9. kerületében épül, ahonnan a főváros számos kulturális és történelmi helyszíne könnyedén megközelíthető. A Művészetek Palotája (MÜPA) és a Nemzeti Színház 3 perc sétára található. A Bálna, a Váci utca és a Lánchíd pedig mindössze 15 perc alatt elérhető.

Kérj időpontot, és nézd meg élőben milyen is lehet egy lakás Budapest egyik legkülönlegesebb fejlesztésében. City Pearl – egy új város a városban!

Az I. ütemben még elérhető 2+1 szobás vagy nagyobb, azonnal költözhető lakások esetében a vásárlók féláron kaphatják a tárolót vagy a parkolóhelyet az épület kétszintes mélygarázsában, ami egyrészt megkönnyíti a mindennapi utazást, másrészt hosszú távon növeli az ingatlan értékét.

Energetikai besorolás: AA
------------------------
Az "Üzenet Elküldése" gombbal a beruházó adatkezelési tájékoztatóját megismertem és hozzájárulok az abban foglalt adatkezelésekhez, így különösen ahhoz, hogy a beruházó a részemre e-mailben vagy telefonon adjon tájékoztatást a City Pearl lakóparkban lévő lakásokról.

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 25. Utoljára módosítva: 2026. 05. 20.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
IX. kerület m² ár
Budapest m² ár
2539 e Ft
1843 e Ft -38%
1693 e Ft -50%
Ennek az ára
IX. kerület átlagár
Budapest átlagár
81.233 M Ft m Ft
66.7 m Ft -22%
59.1 m Ft -37%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, IX. kerület, 10 felett

Eladó ingatlanok a környékről

IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

283.159 M Ft
4 + 1 szoba
147 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

99 M Ft
2 szoba
66 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

77.172 M Ft
1 szoba
32 m²
VIII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VIII. kerület

39 M Ft
18 m²
IX. kerület, Ferencváros, Bárd utca 7
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

77 M Ft
1 + 1 szoba
35 m²
IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

205.023 M Ft
3 + 1 szoba
145 m²
IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

102.162 M Ft
1 + 1 szoba
56 m²
XVIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

80 M Ft
4 szoba
72 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

79.88 M Ft
1 szoba
32 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

123.982 M Ft
2 szoba
71 m²
IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

283.935 M Ft
4 + 1 szoba
149 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

124.99 M Ft
5 szoba
140 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Huba utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

137 M Ft
3 szoba
65 m²
IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út