Avico Greentop

Eladó téglalakás
Budapest, IX. kerület, József Attila lakótelep, Üllői út, földszint

+ 4 kép 1/7
65 000 000 Ft65 M Ft 1 911 765 Ft/m2
1 szoba
34 m²
földszint
építés éve:1906

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Császár István
Duna House - Szinyei Merse utca

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

1 nappali + 2 hálós, felújított , bútorozott belső két szintes (2,5 + 2,3 m-es belmagassággal!!!!) lakás a Klinikák metróállomás mellett!

Budapest IX. kerületében, impozáns társasházban (Móricz Zsigmond is itt élt 1906-26 között) eladó egy magasföldszinti, 34 négyzetméter hasznos alapterületű, teljes körű felújításon átesett, légkondicionált lakás.

Idealás saját részre (szuper közlekedés, a város bármely része elérhető fél óra alatt), vagy befektetésnek is (akár két külön  életteret igénylő lakó számára is).

A képeken a lakberendező látványtervei vannak. Ami ezen nem látszik: beépített gardrób, tágas terek (köszönhető az eredetileg 5 m-es belmagasságnak), sok pakolási lehetőség.

A felújítás a finishben van, várható átadás 2025 novembere. Az ingatlant egy nagyobb lakásból lett leválasztva, alaprajzon a "3-mas lakás" jelöli, ezért kézpénzes vevőknek ajánljuk, Otthon Start programra nem alkalmas (piaci hitelre bizonyos keretek között igen).
Rugalmasan megtekinthető, akár hétvégén is. Egyéb részletekkel, vagy hasonló ingatlanokkal kapcsolatban keressen telefonon.

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 02. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
IX. kerület m² ár
Budapest m² ár
1912 e Ft
1857 e Ft -3%
1723 e Ft -11%
Ennek az ára
IX. kerület átlagár
Budapest átlagár
65 M Ft m Ft
65.6 m Ft 1%
59.3 m Ft -10%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, IX. kerület, József Attila lakótelep, Üllői út, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

79.6 M Ft
2 szoba
46 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

98 M Ft
6 szoba
150 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

218 M Ft
3 szoba
111 m²
XII. kerület, Mártonhegy, Németvölgyi
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

45 M Ft
1 szoba
20 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

90 M Ft
2 szoba
55 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

81.233 M Ft
1 szoba
32 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Csata utca
Eladó garázs

Budapest, XIII. kerület

10 M Ft
15 m²
IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

97.007 M Ft
1 + 1 szoba
54 m²
IX. kerület, Ferencváros, Lechner Ödön fasor
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

585.6 M Ft
7 szoba
445 m²
IX. kerület, Ferencváros, Haller utca
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

51 M Ft
2 szoba
31 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

79.203 M Ft
1 szoba
30 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

308 M Ft
3 szoba
190 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

77.172 M Ft