Oasis Residence

Eladó téglalakás
Budapest, IX. kerület, 1. emelet

+ 6 kép 1/9
95 000 000 Ft95 M Ft 1 727 273 Ft/m2
2 szoba
55 m²
1. emelet
építés éve:1911

Részletes adatok

Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: 1. emelet
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Bernáth Miklós
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

KIVÁLÓ BEFEKTETÉSI LEHETŐSÉG: IX. kerületi, Belső Ferencvárosi, 55 m2-es, 2 SZOBÁS téglalakás ELADÓ. Az ingatlan gyalogosan könnyen megközelíthető, forgalomtól elzárt, turista- és egyetemi környezetének köszönhetően KERESLET-ALAPÚ bérbeadásra ALKALMAS.

ELHELYEZKEDÉS ÉS KÖZLEKEDÉS
A lakás a Kálvin tér közvetlen vonzáskörzetében található: 5 perc sétára M3 és M4 metró, valamint busz-, trolibusz- és villamosmegállók. A környék kiváló INFRASTRUKTÚRÁVAL rendelkezik (bevásárlás, kulturális és szórakozási lehetőségek, Duna-part), egyetemi közelség (ELTE, BME, Semmelweis, Corvinus, Pázmány) miatt a rövid- és hosszútávú bérbeadás is MAGAS KIHASZNÁLHATÓSÁGOT kínál.

ÉPÜLET ÉS LAKÁS JELLEMZŐI
1911-ben épült, 5 szintes, LIFTES téglaépület, felújítása 2011-ben befejeződött; a társasház kulturált lakóközösségű, RÖVIDTÁVÚ KIADÁS engedélyezett. A lakás ELSŐ EMELETI, utolsó ajtó a folyosón, így nincs átmenő forgalom. Tájolása keleti, ablakok a belső udvarra néznek — TELJESEN CSENDES LAKÓTÉR.

MŰSZAKI ÁLLAPOT
Részleges felújítás 4 éve; bejárati ajtó, konyha és mellékhelyiségek ablakai cserélve, új burkolatok az előszobában, konyhában, kamrában, fürdőben és WC-ben. Elektromos hálózat és vezetékek cseréje megtörtént. Fűtés: gáz cirkó, radiátorok. Közös költség: 15.000 Ft/hó — ALACSONY FIX KÖLTSÉG-BETEKINTÉS befektetési számításokhoz.

MEGTEKINTHETŐSÉG ÉS FINANSZÍROZÁS
Megtekintés személyesen vagy online, előre egyeztetett időpontban. Bank-független hitelcenterünk díjmentesen versenyezteti a banki ajánlatokat; szakértőink 20 éves tapasztalattal segítenek a befektetési döntéshez illeszkedő finanszírozás kiválasztásában.

Érdeklődés és megtekintési időpont ügyében várom hívását.

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 10. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
IX. kerület m² ár
Budapest m² ár
1727 e Ft
1563 e Ft -11%
1617 e Ft -7%
Ennek az ára
IX. kerület átlagár
Budapest átlagár
95 M Ft m Ft
215 m Ft 56%
240.4 m Ft 60%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, IX. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

218 M Ft
3 szoba
111 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

79.88 M Ft
1 szoba
32 m²
IX. kerület, Ferencváros, Bárd utca 7
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

78.8 M Ft
1 + 1 szoba
35 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

68.9 M Ft
3 szoba
55 m²
IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

283.159 M Ft
4 + 1 szoba
147 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

50 M Ft
3 szoba
58 m²
III. kerület, Csillaghegy
Eladó telek

Budapest, III. kerület

199.5 M Ft
977 m²
0 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

120 M Ft
2 szoba
57 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

79.6 M Ft
2 szoba
46 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

185 M Ft
2 szoba
95 m²
IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

205.023 M Ft
3 + 1 szoba
145 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

109.383 M Ft
2 szoba
53 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

308 M Ft
3 szoba
190 m²