Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Egyetemek közelében költözhető, 2 hálós, nagyerkélyes lakás eladó
2025-ös építésű társasház legfelső, VI. emeletén eladó ez az amerikai konyhás nappali + 2 hálós elosztású, 6,59 m2 méretű erkélyel rendelkező, csendes lakás.Az legfelső emeleten összesen 2 lakás található, csendes.Jól bútorozható terek jellemzik.Délnyugati tájolásának és magas elhelyezkedésének köszönhetően napfényes.
Azonnal költözhető, a használatba vételi engedély folymatban van, most készpénzes vevők jelentkezését várjuk.
Tekintse meg mielőbb új otthonát!
Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 12.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Budapest, IX. kerület, Tetőtér