BAM Living

Eladó téglalakás
Budapest, VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Károly krt. 15, 8. emelet

+ 12 kép 1/15
144 400 000 Ft144.4 M Ft 1 925 333 Ft/m2
3 szoba
75 m²
8. emelet

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 8. emelet
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 279
Delux Properties KFT
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Stylish 2-Bedroom Apartment for Sale – Károly körút, Budapest

75 sqm | 2 Bedrooms | 2 Bathrooms | Elevator | Prime Location

Located on Károly körút, in the heart of Budapest, this beautifully renovated apartment offers a perfect blend of modern design and central convenience. Situated in a well-maintained building with elevator, it is an excellent choice for both private living and investment.

Property Details

-Size: 75 sqm
-Layout: Living room with open-plan kitchen & dining + 2 bedrooms + 2 bathrooms
-Condition: Fully renovated, furnished, move-in ready

Key Features

-Bright living space with modern interior
-Fully equipped open kitchen
-Two bedrooms with quality furnishings
-Two stylish bathrooms with walk-in showers
-Air conditioning
-High ceilings and great natural light
-Elevator in the building

Location

-Prime central location, within walking distance of:
-Deák Ferenc tér (metro hub)
-Astoria
-Váci utca
-Gozsdu Udvar
-Dohány Street Synagogue
-Surrounded by restaurants, cafés, shopping, and cultural attractions.

Investment Potential

Prime location and turnkey condition ensure strong rental demand and excellent long-term value.

Hungary:

Stílusos, 2 hálószobás lakás eladó – Károly körút, Budapest

75 nm | 2 hálószoba | 2 fürdőszoba | Lift | Kiváló lokáció

A Károly körút szívében, Budapest egyik legközpontibb részén található ez a teljes körűen felújított lakás, amely tökéletesen ötvözi a modern megjelenést és a városi kényelmet. A jó állapotú, liftes épületben elhelyezkedő ingatlan ideális választás saját részre vagy befektetésnek is.

Ingatlan adatai

-Méret: 75 nm
-Elrendezés: nappali amerikai konyhával és étkezővel + 2 hálószoba + 2 fürdőszoba
-Állapot: teljesen felújított, bútorozott, azonnal költözhető

Főbb jellemzők

-Világos, tágas nappali modern kialakítással
-Teljesen felszerelt, gépesített konyha
-Két kényelmes hálószoba minőségi bútorokkal
-Két elegáns fürdőszoba zuhanyzóval
-Légkondicionáló
-Magas belmagasság, kiváló természetes fény
-Lift az épületben

Elhelyezkedés

-Kiváló, belvárosi lokáció, sétatávolságra:
-Deák Ferenc tér (fő közlekedési csomópont)
-Astoria
-Váci utca
-Gozsdu Udvar
-Dohány Street Synagogue
-A környéken számos étterem, kávézó, üzlet és kulturális lehetőség található.

Befektetési lehetőség

Kiváló elhelyezkedésének és az azonnal hasznosítható állapotának köszönhetően az ingatlan stabil bérleti keresletet és hosszú távon is értékálló befektetést kínál.

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 20. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Belső Erzsébetváros m² ár
VII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1925 e Ft
1850 e Ft -4%
1504 e Ft -28%
1694 e Ft -14%
Ennek az ára
Belső Erzsébetváros átlagár
VII. kerület átlagár
Budapest átlagár
144.4 M Ft m Ft
136 m Ft -6%
115.5 m Ft -25%
132.3 m Ft -9%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Károly krt. 15, 8. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

98.9 M Ft
2 szoba
71 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

185 M Ft
3 szoba
128 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Péterfy Sándor utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

93 M Ft
3 szoba
102 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

85 M Ft
2 szoba
77 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

105 M Ft
2 szoba
42 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Péterfy Sándor utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
46 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

117.3 M Ft
4 szoba
138 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

105.9 M Ft
3 + 1 szoba
56 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

104.9 M Ft
2 szoba
76 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

124 M Ft
3 szoba
69 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Rottenbiller utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

95 M Ft
5 szoba
108 m²
IV. kerület, Újpest, Erzsébet utca
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
53 m²
III. kerület
Eladó telek

Budapest, III. kerület

145 M Ft
1240 m²
0 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás