City Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, IX. kerület, 1. emelet

+ 11 kép 1/14
90 000 000 Ft90 M Ft 1 636 364 Ft/m2
2 szoba
55 m²
1. emelet
építés éve:1950

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: 1. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 444
Sárvári Dániel
Duna House Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Budapest IX. kerületében, a közkedvelt Ráday utcában, a Kálvin tér közelében eladó egy 55 nm-es, két szobás, részben felújított polgári lakás. Az ingatlan egy rendezett társasház első emeletén található, lifttel is megközelíthető. A lakásban megtörtént az elektromos hálózat cseréje, új burkolatokat kapott az előszoba, a konyha, a fürdő, a WC és a kamra, valamint új ablakok és bejárati ajtó is beépítésre kerültek. A fűtésről és meleg vízről korszerű Bosch kazán gondoskodik. A lakás csendes, udvarra néző, nincs előtte körfolyosó, az utolsó lakás a folyosón, így teljes nyugalmat biztosít. A nagy belmagasság és kétszárnyú ajtók klasszikus nagypolgári hangulatot árasztanak. A környék kiváló közlekedéssel rendelkezik, közelben M3, M4 metró, buszok, villamosok, valamint egyetemek, éttermek, galériák, múzeumok, a Duna-part és a Vásárcsarnok is pár perc sétára elérhetők. Ideális otthon vagy befektetés!
Ha a hirdetés felkeltette érdeklődését kérem keressen.

Referencia szám: LK032720

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 22. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
IX. kerület m² ár
Budapest m² ár
1636 e Ft
1676 e Ft 2%
1617 e Ft -1%
Ennek az ára
IX. kerület átlagár
Budapest átlagár
90 M Ft m Ft
88.9 m Ft -1%
240.4 m Ft 63%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, IX. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

77.849 M Ft
1 szoba
37 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

79.203 M Ft
1 szoba
30 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

68.9 M Ft
3 szoba
55 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Tahi utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.6 M Ft
1 szoba
38 m²
IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

155.068 M Ft
2 + 1 szoba
84 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

308 M Ft
3 szoba
190 m²
IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

205.023 M Ft
3 + 1 szoba
145 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

81 M Ft
2 szoba
46 m²
XII. kerület, Mártonhegy, Németvölgyi
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

45 M Ft
1 szoba
20 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

98 M Ft
6 szoba
150 m²
IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

225.943 M Ft
3 + 1 szoba
114 m²
IX. kerület, Ferencváros, Lechner Ödön fasor
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

585.6 M Ft
7 szoba
445 m²
XVI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVI. kerület

239 M Ft
4 szoba
160 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület