Oasis Residence

Eladó téglalakás
Budapest, IX. kerület

+ 8 kép 1/11
71 900 000 Ft71.9 M Ft 1 753 659 Ft/m2
2 szoba
41 m²
építés éve:2006

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Ignatisin Ella
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

A Ferencváros szívében, a népszerű Toscana Lakóparkban várja új tulajdonosát ez a 38 m²-es, amerikai konyhás nappali + hálószobás, 4. emeleti lakás, amelyhez egy tágas, 7 m²-es erkély is tartozik. Az ingatlan csendes, belső kertre néző kilátással rendelkezik, így ideális választás azok számára, akik a nyugalmat és a kényelmet keresik.

A lakóparkról:
A Toscana Lakópark modern kialakítású, hat különálló épületből áll, melyek lifttel és saját lépcsőházzal rendelkeznek. A lakók kényelmét a gondozott, mediterrán stílusú belső kertek és sétányok biztosítják. Az épületegyüttesben 218 lakás, üzlethelyiségek, valamint egy mélygarázs található, amely parkoló- és tárolóhelyeket is kínál.

Kiváló elhelyezkedés és közlekedés:
A lakópark a Mester utca és a Lenhossék utca közelében helyezkedik el, remek közlekedési lehetőségekkel: az 51-es villamos megállója pár lépésre található, a 4-es és 6-os villamos, valamint az M3 metró pedig néhány perc alatt elérhető. A környéken minden fontos szolgáltatás megtalálható: boltok, iskolák, egyetemek és egészségügyi intézmények is hozzájárulnak a mindennapok kényelméhez.

Befektetésnek is kiváló lehetőség!

Hirdetés feltöltve: 2025. 03. 25. Utoljára módosítva: 2025. 10. 31.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
IX. kerület m² ár
Budapest m² ár
1754 e Ft
1676 e Ft -5%
1690 e Ft -4%
Ennek az ára
IX. kerület átlagár
Budapest átlagár
71.9 M Ft m Ft
88.9 m Ft 19%
88.7 m Ft 19%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, IX. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

283.935 M Ft
4 + 1 szoba
149 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

77.172 M Ft
1 szoba
32 m²
XII. kerület, Mártonhegy, Németvölgyi
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

45 M Ft
1 szoba
20 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

79.203 M Ft
1 szoba
30 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

51 M Ft
2 szoba
31 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

120 M Ft
2 szoba
57 m²
IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

155.068 M Ft
2 + 1 szoba
84 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

185 M Ft
2 szoba
95 m²
IX. kerület, Ferencváros, Bárd utca 7
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

78.8 M Ft
1 + 1 szoba
35 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

81.233 M Ft
1 szoba
32 m²
IX. kerület, Ferencváros, Lechner Ödön fasor
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

299 M Ft
4 szoba
273 m²
IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

225.943 M Ft
3 + 1 szoba
114 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

117.207 M Ft
2 szoba
65 m²
IX. kerület, Ferencváros, Ráday utca