City Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, IV. kerület, 1. emelet

+ 17 kép 1/20
149 900 000 Ft149.9 M Ft 1 647 253 Ft/m2
4 szoba
91 m²
1. emelet
építés éve:2002

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: 1. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 444
Szuhai Erika Mária
Duna House Szent István tér

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Káposztásmegyeren a méltán kedvelt Homoktövis lakóparkban kínálunk megvételre egy 91 nm-es, nappali + 3 szobás, teraszos, 1. emeleti tégla lakást tárolóval és elkerített udvari felszíni parkolóval!

Az ingatlan szép állapotú, folyamatosan karbantartott, zöld parkos környezetben található. Kétirányú tájolásának köszönhetően a déli óráktól estig benapozott, világos.

Elosztása nagyon ideális, nappali, 3 külön nyíló szoba, tágas előszoba, konyha, két fürdőszoba (zuhanyozós és kádas), fedett terasz (a konyhából és a nappaliból is megközelíthető). A szobák szalagparkettával, a többi helyiség járólappal burkolt. Az előszobában nagy méretű beépített szekrény található, a konyhai beépített gépek (tűzhely, sütő, mosogatógép) 4 éve lettek cserélve.

A lakáshoz tartozik a ház legfelső szintjén egy 3,64 m2-es saját, zárható tároló, valamint a ház elkerített udvarán egy felszíni gépkocsibeálló.
Fűtésről a gázcirkó, nyáron a kellemes hőmérsékletről a nappaliban található hűtő-fűtő Samsung légkondicionáló gondoskodik. A korszerű bukó-nyíló műanyag nyílászárók elektromos redőnyökkel ellátottak, valamint legtöbbjükön szúnyogháló is található. A lakásban riasztórendszer is kiépítésre került.

Az ingatlan fenntartási költség igen kedvező, közös költség 27.000,-Ft. A 2002-ben épült 21 lakásos társasház lakóközössége kiváló, környezete tiszta, rendezett.

Sétatávolságra bölcsőde, óvoda, iskola, gyermek- és háziorvosi rendelő, bevásárlási lehetőségek, parkok, játszóterek. Kikapcsolódásként a közelben található a Farkas-erdő, az Aquaworld élményfürdő, valamint a Vasas Jégcentrum is.

A közlekedést számos buszjárat, éjszakai busz, (30, 122E, 126, 296, 296A , 914 éjszakai járat), a 14-es villamos biztosítja mind a városközpont, mind a környező kerületek irányába, az M0-ás autópálya pedig karnyújtásnyira elérhető.

Az ingatlan tehermentes. Megtekintési szándékával, és további információkért hívjon!

A Duna House teljes kínálatával kapcsolatban keressen bizalommal!
Energetikai Tanúsítvány, Értékbecslés, Bank független hitelezés!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Referencia szám: LK057440

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 21.

4 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
IV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1647 e Ft
1495 e Ft -10%
1738 e Ft 5%
Ennek az ára
IV. kerület átlagár
Budapest átlagár
149.9 M Ft m Ft
132.3 m Ft -13%
186.1 m Ft 19%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, IV. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

69.9 M Ft
1 + 1 szoba
49 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

189.9 M Ft
4 szoba
84 m²
XXIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXIII. kerület

39.9 M Ft
3 szoba
57 m²
IV. kerület, Újpest, Deák Ferenc utca
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

149 M Ft
7 szoba
180 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

104900 M Ft
4 szoba
88 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

115 M Ft
3 + 1 szoba
110 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

199 M Ft
5 szoba
167 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

82 M Ft
2 szoba
45 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

45 M Ft
1 + 2 szoba
53 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

123.771 M Ft
3 szoba
69 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

109.9 M Ft
3 szoba
77 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

39.9 M Ft
2 szoba
44 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

239 M Ft
4 szoba
124 m²
X. kerület
Eladó iroda

Budapest, X. kerület

779 M Ft
1760 m²
1716 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

113.704 M Ft
3 szoba
77 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

139 M Ft
5 szoba
155 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

82 M Ft
3 szoba
68 m²
XXII. kerület
Eladó ikerház