Seven Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, IV. kerület, Újpest, Juharliget lakópark, 1. emelet

+ 9 kép 1/12
96 900 000 Ft96.9 M Ft 1 490 769 Ft/m2
3 szoba
65 m²
1. emelet

Részletes adatok

Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 1. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 396
Hegedűs Marianna
Családi Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó Újpest központhoz közel, egy jó állapotú, 65 nm-es, 3 szobás, világos téglalakás, nagy erkéllyel, saját gépkocsi beállóval.

A Családi Ingatlan kínálatában lévő újpesti téglalakás kertvárosi részen, a Juharliget lakóparkban csendes, de frekventált helyen, remek közlekedésnél, négyemeletes, liftes, rendezett társasház 1. emeletén helyezkedik el.

A lakás jellemzői:
- a lakópark zárt, 0–24 órás portaszolgálattal, csak a lakók és vendégeik léphetnek be,
- remek elosztású, amerikai konyhás nappali + 2 hálószobás, déli tájolású nappalival és keleti fekvésű hálószobákkal rendelkezik,
- üvegtéglával áttört falú, kádas fürdőszoba és külön WC kis mosdóval lett kialakítva,
- redőnnyel és szúnyoghálóval ellátott, hangszigetelt, műanyag nyílászárókkal, és klímával felszerelt,
- egyedi tervezésű, nagyméretű beépített szekrény található a hálószobában, a beépített bútorok a vételár részét képezik,
- a rezsi alacsony, egyedi mérőórákkal felszerelt, a fűtése házközponti, egyedi méréssel, víz+meleg víz+fűtés 6600 Ft/hó; közös költség 40 900 Ft/hó; villany 4500 Ft/hó,
- udvari felszíni gépkocsi beálló (igény esetén megvásárolható: 5.000.000 Ft),
- a lépcsőház tiszta, rendezett és folyamatosan karban tartott, a lakóközösség csendes, barátságos,
- tárolás, közös lépcsőházi tárolóban megoldott,

A környék infrastruktúrája és a közlekedés kiváló, minden a közelben:
- buszmegálló, villamosmegálló, valamint az M3-as metró,
- iskola, óvoda, bölcsőde, orvosi rendelő, újpesti piac, bevásárlási lehetőség karnyújtásnyira.

Ha az ingatlan vásárlásához CSOK-ra vagy hitelre van szüksége, hiteltanácsadónk ingyenesen segít Önnek megtalálni a piacon található konstrukciók közül a legoptimálisabb lehetőséget.

Várom hívását!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 25. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Újpest m² ár
IV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1491 e Ft
1328 e Ft -12%
1396 e Ft -7%
1706 e Ft 13%
Ennek az ára
Újpest átlagár
IV. kerület átlagár
Budapest átlagár
96.9 M Ft m Ft
93 m Ft -4%
93.2 m Ft -4%
131.3 m Ft 26%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, IV. kerület, Újpest, Juharliget lakópark, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

77.7 M Ft
1 szoba
32 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

96.9 M Ft
3 szoba
89 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

80.22 M Ft
1 szoba
38 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

39.9 M Ft
2 szoba
44 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

199 M Ft
5 szoba
167 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

115 M Ft
3 + 1 szoba
110 m²
IV. kerület, Újpest
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

103.302 M Ft
4 szoba
73 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

229.74 M Ft
4 szoba
96 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

94.92 M Ft
2 szoba
45 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

32 M Ft
1 szoba
25 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

236.25 M Ft
4 szoba
88 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

135 M Ft
4 szoba
98 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

97.125 M Ft
2 szoba
45 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

133.56 M Ft
3 szoba
67 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület