Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Budapest, IV. kerület, Újpest, Attila utca, 2. emelet

+ 8 kép 1/11
65 900 000 Ft65.9 M Ft 2 059 375 Ft/m2
1 szoba
32 m²
2. emelet
építés éve:2019

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Házközponti
Emelet: 2. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 771
Tecnocasa - IL Quarto Studio Kft.
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

METRODOM PANORÁMA – TERASZOS, ÚJSZERŰ LAKÁS ÚJPESTEN!

Újpest frekventált részén, a közkedvelt Wolfner utcai Metrodom Panoráma Lakóparkban eladásra kínálunk egy II. emeleti, 32 nm-es, 1 szobás, újszerű állapotú téglalakást, 6 nm-es teraszkapcsolattal!

Főbb jellemzők:

- 2020-ban épült, modern társasház

- 6 nm-es terasz

- több ponton záródó biztonsági bejárati ajtó

- műanyag, thermo üveges nyílászárók

- modern beltéri ajtók

- szobában laminált padló, egyéb helyiségekben járólap

- nappaliban korszerű lapradiátor

- fürdőszobában törölközőszárítós radiátor

- házközponti fűtés (kb. 10.000 Ft/hó átalány)

Lakópark extrák:

- 24 órás portaszolgálat

- kamerarendszer

- közösségi terek (társalgók használata)

Fontos információk:

- átadási idő: 30–90 nap

- közös költség: 22.883 Ft/hó--> 14.589 (beálló nélkül)

- ebből garázs: 8.294 Ft/hó

- bútorzat és gépesítés megegyezés tárgyát képezi

- parkolóhely vásárolható: +9.000.000 Ft

Elhelyezkedés:

Pár perc sétára piac, boltok, éttermek, iskola, óvoda, gyógyszertár, orvosi rendelő.

Kiváló közlekedés:

147, 196, 104, 204 buszok

M3 metró és vasútállomás a közelben

belváros gyorsan elérhető

A hirdetésben szereplő adatok tájékoztató jellegűek!

Egyes ingatlanjaink esetében csere és ingatlanbeszámítás is lehetséges. Továbbá ügyfeleink részére keresünk eladó ingatlant, tulajdonrészt, vagy haszonélvezeti joggal terhelt ingatlant Budapesten és az agglomerációban. A részletekről kérjük érdeklődjön telefonon.

Bankfüggetlen hiteltanácsadóink az ország összes pénzintézete közül gyorsan és gördülékenyen találják meg az Önnek legmegfelelőbb konstrukciót, egyedi, személyre szabott kedvezményekkel.

A KÖZVETÍTÉS VEVŐINK RÉSZÉRE DÍJMENTES!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 24. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Újpest m² ár
IV. kerület m² ár
Budapest m² ár
2059 e Ft
1434 e Ft -44%
1421 e Ft -45%
1723 e Ft -20%
Ennek az ára
Újpest átlagár
IV. kerület átlagár
Budapest átlagár
65.9 M Ft m Ft
45.8 m Ft -44%
50.6 m Ft -30%
59.3 m Ft -11%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, IV. kerület, Újpest, Attila utca, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

308 M Ft
3 szoba
190 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

135 M Ft
4 szoba
98 m²
V. kerület, Belváros, Petőfi Sándor utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

98 M Ft
1 szoba
58 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

115 M Ft
3 + 1 szoba
110 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

98 M Ft
6 szoba
150 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

189.9 M Ft
4 szoba
84 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

86 M Ft
2 szoba
80 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

185 M Ft
2 szoba
95 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

68.9 M Ft
3 szoba
55 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

63.9 M Ft
2 szoba
45 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Tahi utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.6 M Ft
1 szoba
38 m²
III. kerület, Csillaghegy
Eladó telek

Budapest, III. kerület

199.5 M Ft
977 m²
0 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

144.9 M Ft
3 szoba
103 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

39.9 M Ft
2 szoba
44 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

199 M Ft
4 + 1 szoba