Avico Greentop

Eladó téglalakás
Budapest, IV. kerület, 1. emelet

+ 17 kép 1/20
65 000 000 Ft65 M Ft 1 911 765 Ft/m2
1 szoba
34 m²
1. emelet
építés éve:2020

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 1. emelet
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 504
Kis Erika
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó garzon a díjnyertes Metrodom Panoráma lakóparkban!

Eladó egy világos, 1. emeleti 34 m²-es garzonlakás a különleges,*függőleges erdő*ismert Metrodom Panoráma lakóparkban, amely a milánói Bosco Verticale mintájára épült.
A 2020-ban épült, kiváló szigetelésű társasházban található lakás házközponti fűtéssel (egyedi méréssel) rendelkezik, valamint kiépített okosotthon rendszerrel (fűtés- és világításvezérlés).
A lakópark számos kényelmi szolgáltatást kínál:
0–24 órás portaszolgálat és kamerarendszer
közösségi helyiség ingyenes használattal
bicikli- és babakocsitároló
Mélygarázs beálló külön vásárolható vagy bérelhető.
Kiváló elhelyezkedés: a közelben Lidl, Rossmann, Pepco, Tesco, DM, Penny, Újpesti Piac, valamint orvosi rendelők, iskolák, óvodák és edzőtermek találhatók.A lakópark területén:fodrászat,kozmetika,bisztró,pékség,pilátesz stúdió,cukrászműhely és játszótér található.
A közlekedés remek: Újpest Városkapu metró- és buszállomás, valamint vasútállomás pár perc sétára.
A környék zöld és élhető: a Népsziget és a Római-part is könnyen elérhető.Az Ybl-díjas Hajnal Zsolt àltal tervezett épületek falaira,homlokzatára 170 db fa és több ezer kisebb növény került.Ezeket rejtett,komplex vízvezetékrendszer látja el vízzel és tàpanyaggal a lakók kényelme érdekében.
Befektetésnek is kiváló, a közeli Marina City fejlesztésnek köszönhetően jelentős értéknövekedési potenciállal.
Jöjjön és nézzük meg Új Otthonát!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 22. Utoljára módosítva: 2026. 04. 24.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
IV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1912 e Ft
1421 e Ft -35%
1723 e Ft -11%
Ennek az ára
IV. kerület átlagár
Budapest átlagár
65 M Ft m Ft
50.6 m Ft -28%
59.3 m Ft -10%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, IV. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

96.9 M Ft
3 szoba
89 m²
XXII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXII. kerület

174.9 M Ft
8 szoba
288 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

149 M Ft
7 szoba
180 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

84.9 M Ft
1 szoba
46 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

199 M Ft
5 szoba
167 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

110 M Ft
2 szoba
59 m²
IV. kerület, Újpest
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

103.302 M Ft
4 szoba
73 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

129 M Ft
4 + 1 szoba
146 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

32 M Ft
1 szoba
25 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
73 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

32 M Ft
1 szoba
25 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

124.9 M Ft
3 szoba
106 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

115 M Ft
3 + 1 szoba
110 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

139.9 M Ft
4 szoba
97 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

131.9 M Ft
3 szoba
73 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

25.9 M Ft
1 szoba
12 m²
II. kerület
Eladó téglalakás