City Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, IV. kerület, 1. emelet

+ 4 kép 1/7
97 900 000 Ft97.9 M Ft 1 255 128 Ft/m2
3 szoba
1. emelet
építés éve:2026

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 1. emelet
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Regdon Ildikó
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

KISFALUDY PROJECT – ÚJ ÉPÍTÉSŰ TÁRSASHÁZI LAKÁSOK A IV. KERÜLETBEN

Budapest IV. kerületében, csendes kertvárosi környezetben valósul meg a Kisfaludy Project.
Egy modern, mindössze 4 lakásos társasház utcafronti üzlethelyiséggel.

A projekt különlegessége az alacsony lakásszám, az átgondolt alaprajzok és a korszerű, energiahatékony műszaki tartalom.
A lakások 30%-al leköthetők! A földszinti garzon, ÉRTÉKESÍTÉSRE került.

I. emelet 3.lakás

Nettó 78.25 , bruttó 80.62 m2

2 Hálószoba
Nappal-konyha-étkező
Fürdőszoba
Külön Wc kézmosóval
Közlekedő
Háztartási helyiség
Terasz kialakítású
Fedett parkolóhely, elektromos autó töltés előkészítéssel, 6M Ft-ért vásárolható

MŰSZAKI TARTALOM
Szigetelés
•Lábazat: 12 cm XPS
•Határoló falak: 15 cm Kőzetgyapot
•Tetőszerkezet: 2x15 cm Rockwool
Nyílászárók
•3 rétegű műanyag nyílászárók a kiváló hő- és hangszigetelés érdekében

FŰTÉS / HŰTÉS / MELEGVÍZ
Felső szinteken: egyedi hőszivattyús padlófűtés + mennyezeti hűtés
Földszinten: hűtő-fűtő klíma, okos bojler
Használati meleg víz: hőszivattyúról működtetett meleg víz tároló
Az albetétek egyedi fűtéssel és egyedi használati meleg víz-ellátással rendelkeznek
Energiahatékony, modern, gazdaságosan fenntartható megoldások.
A társasház előzetes energetikai besorolása A+

LOKÁCIÓ
Csendes kertvárosi környezet, mégis minden karnyújtásnyira:
•Újpesti Piac – 3 perc
•Újpest-központ metróállomás (M3) – 5 perc
•Szakorvosi rendelő – 5 perc
•Egyetem – 10 perc
•Duna-part – 6 perc
Kiváló infrastruktúra és közlekedés, nyugodt lakókörnyezetben.

Megtekintéssel, és részletes műszaki tartalommal kapcsolatban, várom megtisztelő hívását!

Ha modern, kis lakásszámú társasházban keres értékálló otthont vagy befektetést, a Kisfaludy Project tökéletes választás.

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 07. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
IV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1255 e Ft
1396 e Ft 10%
1706 e Ft 26%
Ennek az ára
IV. kerület átlagár
Budapest átlagár
97.9 M Ft m Ft
93.2 m Ft -5%
131.3 m Ft 25%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, IV. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

69.5 M Ft
1 + 1 szoba
45 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

86 M Ft
2 szoba
80 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

81 M Ft
2 szoba
46 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

199 M Ft
5 szoba
167 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

96.9 M Ft
3 szoba
89 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

308 M Ft
3 szoba
190 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

185 M Ft
2 szoba
95 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

142 M Ft
4 szoba
126 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Csata utca
Eladó garázs

Budapest, XIII. kerület

10 M Ft
15 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

50 M Ft
3 szoba
58 m²
IV. kerület, Újpest
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

103.302 M Ft
4 szoba
73 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

149 M Ft
7 szoba
180 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

73.9 M Ft
4 szoba
98 m²
III. kerület, Csillaghegy
Eladó telek

Budapest, III. kerület

199.5 M Ft
977 m²
0 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

39.9 M Ft
2 szoba
44 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület