Metrodom

Eladó téglalakás
Budapest, IV. kerület, földszint

+ 12 kép 1/15
54 900 000 Ft54.9 M Ft 1 568 571 Ft/m2
2 szoba
35 m²
földszint
építés éve:1970

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 444
Balázs István Jácint
Duna House Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Minőségi felújított, kis lakás kiváló helyen!

Eladó egy 35 nm-es, teljes körűen felújított, igényes lakás Budapest IV. kerületében, rendkívül csendes utcában, mégis kiváló infrastruktúrával.
A lakás komplett felújításon esett át:
a villamos hálózat teljesen cserélve,
minden nyílászáró új,
a tető megújult,
kémény kialakítva, így akár kandalló is létesíthető,
modern gázkazános fűtés padlófűtéssel, amely kényelmes és energiatakarékos megoldás.
Ha nem szeretnél felújítással, szakikkal és váratlan költségekkel foglalkozni, ezt a lakást neked találták ki.
De ha mégis később nagyobb lakásra lesz szükséged a tetőtér is beépíthető.

Környék és közlekedés:
A lakás elhelyezkedése kiváló: Nagyon csendes helyen van mégis néhány percen belül elérhető:
az Árpád Bevásárlóközpont, üzletek, gyógyszertár, orvosi rendelő, éttermek, kávézók,óvoda, iskola, zöldterületek.

A közlekedés kimondottan jó:
több busz- és villamosjárat,gyors eljutás a metróhoz,
gyors eljutás a metróhoz,autóval is könnyen megközelíthető.

A parkolás a ház előtt ingyenes, ami ritka és nagy érték a környéken.
Ez a lakás azoknak szól, akik nyugodt környezetben, mégis városi kényelemben szeretnének élni kompromisszumok nélkül.

Ingyenes hitelközvetítéssel is segítem a vásárlást.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

A Duna House teljes kínálatával kapcsolatban segítségére tudok lenni.
Amennyiben telefonon nem ér el, kérem küldjön érdeklődő üzenetet.
Szükség esetén román nyelven is tudok segíteni

Referencia szám: LK048059

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 14. Utoljára módosítva: 2026. 05. 19.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
IV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1569 e Ft
1406 e Ft -12%
1675 e Ft 6%
Ennek az ára
IV. kerület átlagár
Budapest átlagár
54.9 M Ft m Ft
88.2 m Ft 38%
88.4 m Ft 38%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, IV. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

115 M Ft
3 + 1 szoba
110 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

183 M Ft
3 szoba
85 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

113.704 M Ft
3 szoba
77 m²
V. kerület, Belváros, Molnár utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

59.9 M Ft
1 szoba
28 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

172 M Ft
3 + 1 szoba
87 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Kertész utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

115 M Ft
4 szoba
70 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

139.9 M Ft
3 szoba
65 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

32 M Ft
1 szoba
25 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

86 M Ft
2 szoba
80 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Vörösmarty utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

80 M Ft
4 szoba
75 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

135 M Ft
4 szoba
98 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

109.9 M Ft
3 szoba
77 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

92.9 M Ft
2 szoba
48 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

39.9 M Ft
2 szoba
44 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

110.4 M Ft
3 szoba
69 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás