Seven Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, III. kerület, 1. emelet

+ 10 kép 1/13
150 000 000 Ft150 M Ft 2 238 806 Ft/m2
3 szoba
67 m²
1. emelet
építés éve:2006

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 1. emelet
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 690
Pataki Zsolt
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Budapest kertvárosi részén, a Perényi úton eladó egy 67 m²-es, újszerű állapotú téglaépítésű lakás. Az ingatlan Óbuda hegyvidékén épült, 100 m2 saját kertel ideális választás lehet azok számára, akik a városközpont közelségét és a nyugodt környezetet keresik. A lakáshoz tartozik egy hatalmas, 30 m²-es terasz, ahonnan gyönyörű kilátás nyílik a környező kertekre. A három szobás lakás gázcirkó fűtéssel van felszerelve, ami még a hideg hónapokban is kellemes meleget biztosít. A lakás elrendezése praktikus és kényelmes, tökéletes választás mindazoknak, akik tágas és világos otthonra vágynak. Ideális lehet családoknak vagy akár befektetésnek is, köszönhetően a kiváló állapothoz és a kedvelt lokációhoz. Lakás alatt egy autónak teremgarázs és 7,22 m2 tároló ami
kötelezően az ingatlan tartozéka +23 M. Ft. ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 396010

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 15.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
III. kerület m² ár
Budapest m² ár
2239 e Ft
1858 e Ft -20%
1706 e Ft -31%
Ennek az ára
III. kerület átlagár
Budapest átlagár
150 M Ft m Ft
150 m Ft 0%
131.3 m Ft -14%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, III. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

230 M Ft
4 szoba
202 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

146.846 M Ft
3 szoba
76 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

142 M Ft
4 szoba
126 m²
XII. kerület, Mártonhegy, Németvölgyi
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

45 M Ft
1 szoba
20 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

164.9 M Ft
3 szoba
140 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

117.015 M Ft
3 szoba
78 m²
IX. kerület, Ferencváros, Ráday utca
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

165 M Ft
3 szoba
78 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

73.9 M Ft
3 szoba
68 m²
V. kerület, Belváros, Petőfi Sándor utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

98 M Ft
1 szoba
58 m²
XVI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVI. kerület

239 M Ft
4 szoba
160 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

98.175 M Ft
2 szoba
55 m²
III. kerület, Filatorigát, Fehéregyházi út
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

135.143 M Ft
3 szoba
74 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

329 M Ft
6 szoba
220 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

98 M Ft
6 szoba
150 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

134.147 M Ft
3 szoba