Oasis Residence

Eladó téglalakás
Budapest, III. kerület, Filatorigát, Berend utca, 2. emelet

+ 9 kép 1/12
49 000 000 Ft49 M Ft 1 324 324 Ft/m2
1 szoba
37 m²
2. emelet

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: 2. emelet
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 424
Lódi Renáta
RB Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Budapest 3. kerületében a Berend utcában kínálunk eladásra egy második emeleten lévő, 38 nm-es, egy szobás, ERKÉLYES lakást klímával.
A lakás nem lakott, kipakolása folyamatban van!

ELOSZTÁS
Az ajtón belépve az előszobába érkezünk meg, ahonnan balra található a nagy ablakkal rendelkező konyha, illetve kamra. A folyosón tovább haladva szintén balra nyílik a fürdőszoba épített ZUHANNYAL és wc-vel, míg a folyosó végén nyílik a TÁGAS szoba, melyhez tartozik egy zöldre néző ERKÉLY is. A város zajától mentes környék, amely mégis jó közlekedéssel bír.

ELHELYKEDÉS
Bogdáni úton lévő buszvégállomástól 3 perc sétatávolságra, zöld környezetben.
Alacsony átmenő forgalommal rendelkező utcában helyezkedik el.
1 km-es körben Lidl, Aldi, KFC, MOMAX, Óbudai piac stb.

EGYÉB
ERKÉLYES
KLIMATIZÁLT

KERESŐ ÜGYFELEINK SZÁMÁRA SZOLGÁLTATÁSUNK DÍJMENTES!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 14.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
III. kerület m² ár
Budapest m² ár
1324 e Ft
1947 e Ft 32%
1723 e Ft 23%
Ennek az ára
III. kerület átlagár
Budapest átlagár
49 M Ft m Ft
68.4 m Ft 28%
59.3 m Ft 17%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, III. kerület, Filatorigát, Berend utca, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

195 M Ft
3 + 2 szoba
130 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
50 m²
XIV. kerület, Alsórákos, Ond vezér útja
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

62.6 M Ft
2 szoba
49 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

117.015 M Ft
3 szoba
78 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

124.816 M Ft
3 szoba
78 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

230 M Ft
4 szoba
202 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Garay tér
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

68.5 M Ft
2 szoba
35 m²
XV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XV. kerület

119.9 M Ft
5 szoba
144 m²
III. kerület, Testvérhegy, Kisdomb utca
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

200 M Ft
3 szoba
138 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

329 M Ft
5 szoba
245 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

166.9 M Ft
4 szoba
119 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Szent László út
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

67.5 M Ft
2 szoba
38 m²
III. kerület, Táborhegy, Farkastorki út
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

205 M Ft
3 szoba
127 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

134.147 M Ft
3 szoba
71 m²
XII. kerület