Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Budapest, III. kerület, 3. emelet

+ 17 kép 1/20
79 990 000 Ft79.99 M Ft 1 950 976 Ft/m2
2 szoba
41 m²
3. emelet
építés éve:1970

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Egyéb
Emelet: 3. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Szovák Ferenc László
Duna House Szent István tér

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Budapest III. kerületében, a Tímár utcában kínálunk megvételre egy igazi ékszerdobozként megálmodott, teljesen újjáépített, modern műszaki tartalommal rendelkező lakást egy négyszintes, téglaépítésű társasház 3. emeletén.Az ingatlan csendes, jól megközelíthető környéken található, kiváló infrastruktúrával:a közelben több bevásárlási lehetőség és kisebb üzletekkönnyen elérhető tömegközlekedés (HÉV, buszok)gyors kapcsolat a belváros felézöldövezeti részek és a Duna-part közelsége kellemes kikapcsolódási lehetőséget biztosítA társasház rendezett, a lakáshoz külön tároló tartozik.A lakás alapterülete kb. 41 m², melynek minden négyzetmétere átgondoltan lett kihasználva.Az ingatlan teljes bontást követően, műszakilag és esztétikailag is újjászületett, ennek során:új, minőségi vinil burkolatok kerültek kialakításrapadlófűtés és mennyezethűtés lett kiépítvea rendszer modern hőszivattyúval működikA lakás okosított rendszerrel felszerelt, így a fűtés-hűtés és egyéb funkciók interneten keresztül vezérelhetők. A teljes elektromos hálózat új, előkészítve riasztóhoz, kábel TV-hez és további okos megoldásokhoz.Az ingatlan az eredeti látványtervek alapján készült, amelynek egy része már megvalósult.Minden, ami a látványterveken szerepel és már beépítésre került, a vételár részét képezi. A kialakítás lehetőséget biztosít arra, hogy az új tulajdonos saját igényei szerint fejezze be a lakást.A kedvezményes H tarifa igénylése folyamatban van, amely hosszú távon alacsony fenntartási költségeket biztosít.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

"Amennyiben a Duna House által hirdetett bármelyik ingatlan felkeltette az érdeklődését, további információra van szüksége, meg szeretné tekinteni, abban is állok rendelkezésére.
MIBEN SEGÍTÜNK MÉG ÖNNEK?
- Jogi háttér biztosításában,
- HITEL CENTRUM teljeskörű, bank semleges tanácsadásával és díjmentes hitel-ügyintézéssel, családtámogatási kedvezmények igénybevételének eligazodásában. FONTOS: NEMCSAK A NÁLUNK VÁSÁROLT INGATLANOK ESETÉBEN!
- Energetikai tanúsítvány beszerzésében."
Jöjjön el,nézze meg és tegyen egy ajánlatot !!!
Érd: Szovák Ferenc, Tel: 06/30 1845915, e-mail: szovak.ferenc@dh.hu

Referencia szám: LK099854

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 26. Utoljára módosítva: 2026. 05. 19.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
III. kerület m² ár
Budapest m² ár
1951 e Ft
1824 e Ft -7%
1675 e Ft -16%
Ennek az ára
III. kerület átlagár
Budapest átlagár
79.99 M Ft m Ft
156.4 m Ft 49%
88.4 m Ft 9%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, III. kerület, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

106.9 M Ft
2 szoba
54 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

140 M Ft
3 szoba
70 m²
XXIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXIII. kerület

124.9 M Ft
3 szoba
190 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

117.015 M Ft
3 szoba
78 m²
III. kerület, Testvérhegy, Kisdomb utca
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

220 M Ft
4 + 1 szoba
169 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

143 M Ft
3 szoba
104 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Kertész utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

115 M Ft
4 szoba
70 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

329 M Ft
5 szoba
245 m²
III. kerület, Testvérhegy, Kisdomb utca
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

200 M Ft
3 szoba
138 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

178 M Ft
4 szoba
93 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

329 M Ft
6 szoba
220 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

51.99 M Ft
1 szoba
28 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

61.9 M Ft
1 + 1 szoba
54 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Vörösmarty utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

80 M Ft
4 szoba
75 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület