Astora Art House

Eladó téglalakás
Budapest, III. kerület, 2. emelet

+ 4 kép 1/7
160 000 000 Ft160 M Ft 2 666 667 Ft/m2
3 szoba
2. emelet
építés éve:2026

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 2. emelet
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Simon Nikolett
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Budapest III. kerületének egyik legkedveltebb, zöldövezeti részén, Testvérhegyen, az előzőekben bemutatott projekten belül kínálunk megvételre egy újépítésű, 2. emeleti társasházi lakást, amely ideális választás mindazok számára, akik modern, világos otthont keresnek nyugodt, természetközeli környezetben.

A 60,14 m²-es, (brutto 73 m2) 3 szobás ingatlan kiváló elosztásának köszönhetően praktikus és jól élhető tereket kínál. A lakásban 1 fürdőszoba és különálló WC került kialakításra, amely a mindennapi kényelmet szolgálja.
Az ingatlan egyik legnagyobb előnye a 25,29 m²-es, tágas TERASZ, amely a 2. emeleti elhelyezkedésnek köszönhetően még intimebb, zavartalanabb pihenést biztosít, miközben kellemes kilátást nyújt a környező zöld területekre.

A korszerű műszaki tartalom részeként az ingatlan hőszivattyús fűtési rendszerrel rendelkezik, amely energiatakarékos és környezetbarát megoldást kínál, alacsony fenntartási költségek mellett.

A lakáshoz tartozó garázs opcionálisan megvásárolható, ára 10 millió forint, így a parkolás kényelmesen és biztonságosan megoldható.

Az ingatlan és az épület állapota egyaránt kiváló, modern kivitelezés és minőségi anyaghasználat jellemzi.
Testvérhegy a III. kerület egyik legértékállóbb és legkeresettebb lokációja, ahol a csend, a zöld környezet és a természet közelsége harmonikusan találkozik a városi élet előnyeivel. A környéken minden fontos infrastruktúra megtalálható – bevásárlási lehetőségek, iskolák, óvodák –, miközben a belváros gyorsan és könnyen megközelíthető.
Ez az ingatlan tökéletes választás mindazok számára, akik egy modern, világos, nagy teraszos otthont keresnek kiváló környezetben.

Egyedi igényekre szabott lakáshitelekkel állunk rendelkezésére.
Bankfüggetlen Hitelcentrumunk az országban elérhető összes bank és hitelintézet ajánlatát versenyezteti az Ön számára díjmentesen.
Munkatársaink nagy szakmai tapasztalattal, teljes körű CSOK PLUSZ és OTTHON START PROGRAM ügyintézéssel várják Önt előre egyeztetett időpontban akár a normál munkaidő után is.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 11. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
III. kerület m² ár
Budapest m² ár
2667 e Ft
1768 e Ft -51%
1697 e Ft -57%
Ennek az ára
III. kerület átlagár
Budapest átlagár
160 M Ft m Ft
146.2 m Ft -9%
132.3 m Ft -21%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, III. kerület, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

230 M Ft
4 szoba
202 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

117.015 M Ft
3 szoba
78 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

99 M Ft
2 szoba
66 m²
XIX. kerület
Eladó sorház

Budapest, XIX. kerület

47 M Ft
2 szoba
0 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Huba utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

137 M Ft
3 szoba
65 m²
III. kerület, Filatorigát, Fehéregyházi út
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

135.143 M Ft
3 szoba
74 m²
XVII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVII. kerület

57.9 M Ft
1 szoba
36 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

224 M Ft
4 szoba
202 m²
XXII. kerület, Nagytétény, Tenkes utca
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

58 M Ft
2 szoba
44 m²
VIII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VIII. kerület

62 M Ft
75 m²
XVIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

80 M Ft
4 szoba
72 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

124.99 M Ft
5 szoba
140 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

47.59 M Ft
1 szoba
32 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Visegrádi utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

51 M Ft
1 szoba
25 m²
XXII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

77.9 M Ft
2 + 2 szoba
84 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

195 M Ft
3 + 2 szoba
130 m²
III. kerület
Eladó téglalakás