BAM Living

Eladó téglalakás
Budapest, III. kerület, Óbuda, Váradi utca, 1. emelet

+ 8 kép 1/11
54 500 000 Ft54.5 M Ft 2 096 154 Ft/m2
1 szoba
26 m²
1. emelet
építés éve:1960

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 1. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 400
Árvai Vince
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Bp. III. ker. Belső-Óbudán a kedvelt Váradi utcában, kiváló közlekedés mellett, karnyújtásnyira a Vörösvári és Bécsi úttól eladó egy 29 nm-es, 1 szobás, I. emeleti, frissen felújított, gyönyörű világos garzonlakás.

Az ingatlan 2026-os felújítású, így ebben az állapotban még senki nem lakott benne, Ön lehet az első lakója.

A faltól-falig ablakoknak és a nyugati fekvésnek köszönhetően délután fény árban úszik a lakás.
Minden ablak a ház előtt lévő parkra néz.
A műanyag ablakok hang és hő szigeteltek.

Ezen kívül minden elektromos és vízvezeték cserélve lett a falakban, így ezzel már szintén nem lesz gondja a leendő tulajdonosnak.

A fűtésről gondozásmentes és praktikus távfűtés gondoskodik.

Ráadásul ezen felül egy modern klíma is szabályozza a lakás belső hőmérsékletét.

A lakásban amerikai konyha és zuhanyzós fürdőszoba került kialakításra.

A képeken szereplő bútorok igény szerint maradhatnak is a lakásban és megbeszélés tárgyát képzik.

Az ingatlan gyorsan költözhető, akár hitel igénybe vétele sem akadály.

A közelben számos bevásárlási lehetőség, bevásárlóközpont, távolsági és helyi busz járatok, 1-es villamos, valamint a "fonódó" villamos hálózat is megtalálható.

Ideális lehetőség mindazoknak, akik egy költségmentes és jó ízléssel felújított kuckót keresnek maguknak előnyös lokáció mellett, vagy azoknak, akik szeretnének egy lakást, amit garantáltan és gyorsan bérbe tudnak adni az év bármely szakában, leginkább a helyi iskolák és egyetemeknek köszönhetően.

A lakás gyorsan költözhető.

Irányár: 54,5 M Ft.
Tel.: 06704008010

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 06. Utoljára módosítva: 2026. 05. 20.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Óbuda m² ár
III. kerület m² ár
Budapest m² ár
2096 e Ft
1846 e Ft -14%
1876 e Ft -12%
1693 e Ft -24%
Ennek az ára
Óbuda átlagár
III. kerület átlagár
Budapest átlagár
54.5 M Ft m Ft
64.8 m Ft 16%
65.4 m Ft 17%
59.1 m Ft 8%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, III. kerület, Óbuda, Váradi utca, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület, Újlipótváros, Visegrádi utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

138.8 M Ft
3 szoba
84 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

269 M Ft
3 szoba
133 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

230 M Ft
4 szoba
202 m²
III. kerület, Filatorigát, Fehéregyházi út
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

135.143 M Ft
3 szoba
74 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

166.9 M Ft
4 szoba
119 m²
III. kerület, Táborhegy, Farkastorki út
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

205 M Ft
3 szoba
127 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

224 M Ft
4 szoba
202 m²
II. kerület
Eladó ikerház

Budapest, II. kerület

235 M Ft
6 szoba
262 m²
XII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XII. kerület

139 M Ft
4 szoba
95 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

97.9 M Ft
3 szoba
79 m²
XXII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXII. kerület

74.1 M Ft
4 szoba
58 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

117.015 M Ft
3 szoba
78 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

220 M Ft
4 szoba
202 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dolmány utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

88 M Ft
2 szoba
48 m²