NapForrás 20 - Buda

Eladó téglalakás
Budapest, III. kerület, 3. emelet

+ 12 kép 1/15
125 900 000 Ft125.9 M Ft 1 824 638 Ft/m2
3 szoba
69 m²
3. emelet
építés éve:2004

Részletes adatok

Fűtés: Házközponti
Emelet: 3. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 415
Tecnocasa - Monte Stella Kft.
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Békásmegyer- Ófaluban ELADÓ egy 69 négyzetméteres felújított LAKÁS 8 négyzetméter erkéllyel!

A déli fekvésű lakás egy 2001-ben épült tégla társasház 3. szintjén található.

A lakásban található egy nappali, étkező, konyha, kádas fürdő és 2 hálószoba.

Tartozik az ingatlanhoz saját 8 négyzetméteres tároló, valamint egy gyönyörű panorámás erkély.

Házközponti fűtés biztosítja a meleget a lakás minden pontjában, nyáron pedig klíma hűti le a nappalit és az egyik szobát.

A nyílászárók műanyag thermo üvegesek.

VÁSÁROLHATÓ az ingatlanhoz saját garázs is, melynek ára 10.000.000 Ft.

Környékről:

Közelben minden olyan szolgálatás megtalálható amire szüksége lehet a mindennapokban (kisebb élelmiszer boltok, piac, éttermek, gyógyszertárak). Gyerekes családoknak nagyon ideális hiszen játszóterek, Óvoda, Iskola, Egyetem van a közelben.

Tömegközlekedés szempontjából is tökéletes hiszen pár perc sétára található számos buszmegálló, illetve a H5-ös hév.

FINANSZÍROZÁS:

Banki finanszírozással is megvásárolható, melyben irodánk ingyenes tanácsadással áll rendelkezésükre!

VEVŐINK RÉSZÉRE A KÖZVETÍTÉS DÍJTALAN!

A beépített bútorzat a vételár részét képezi.

A hirdetésben szereplő adatok tájékoztató jellegűek.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 03. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
III. kerület m² ár
Budapest m² ár
1825 e Ft
1792 e Ft -2%
1694 e Ft -8%
Ennek az ára
III. kerület átlagár
Budapest átlagár
125.9 M Ft m Ft
148.8 m Ft 15%
132.3 m Ft 5%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, III. kerület, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

100 M Ft
2 + 1 szoba
68 m²
III. kerület, Filatorigát, Fehéregyházi út
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

135.143 M Ft
3 szoba
74 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.9 M Ft
2 szoba
30 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

230 M Ft
4 szoba
202 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

78.9 M Ft
2 + 1 szoba
60 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

146.846 M Ft
3 szoba
76 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

359 M Ft
6 szoba
200 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

150 M Ft
2 szoba
111 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

49.9 M Ft
1 szoba
45 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

88 M Ft
4 szoba
88 m²
III. kerület, Testvérhegy, Kisdomb utca
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

200 M Ft
3 szoba
138 m²
III. kerület, Táborhegy, Farkastorki út
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

205 M Ft
3 szoba
127 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

269 M Ft
3 szoba
133 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

164.9 M Ft
3 szoba
140 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

42.9 M Ft
1 szoba
22 m²
XXI. kerület