Seven Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, III. kerület, földszint

+ 4 kép 1/7
143 500 000 Ft143.5 M Ft 1 888 158 Ft/m2
2 szoba
76 m²
földszint
építés éve:2026

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Surányi László
Duna House - Mária tér

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Egyedülállóknak, pároknak!

Ürömhegyen új építésű társasházi nappali+1, ill. nappali+2 szobás lakások eladók.

Két külön álló házban összesen 8 lakás valósul meg, a földszinteken, ill. az emeleten is 2-2 db.

A lakások 72-75 nm közöttiek, a földszintiek terasz- és kertkapcsolatokkal, az emeletiek erkéllyel.

A lakások magas műszaki tartalommal (hőszivattyús fűtés-hűtésűek, jó minőségű burkolatokkal, szaniterekkel, zsaluzia/redőnnyel), nyílászárókkal készülnek, a két épület között felszíni ,de fedett parkolókkal(5M ft/db), a földszintiekhez akár garázs is tartozhat.

Adott esetben az egymás alatt-felett lévő lakások egyben is megvásárolhatóak.

Az épület előtt az utcán parkolóhelyek lesznek kialakítva.

A környéken fejlesztő referenciamunkái megnézhetők.

A projekt átadása 2026 nyár.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
III. kerület m² ár
Budapest m² ár
1888 e Ft
1901 e Ft 1%
1690 e Ft -12%
Ennek az ára
III. kerület átlagár
Budapest átlagár
143.5 M Ft m Ft
108.6 m Ft -32%
88.7 m Ft -62%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, III. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

54.9 M Ft
2 szoba
42 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

54.9 M Ft
2 szoba
42 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

58.5 M Ft
2 + 1 szoba
58 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

220 M Ft
4 szoba
202 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

379 M Ft
5 szoba
240 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

329 M Ft
6 szoba
220 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

169 M Ft
4 szoba
157 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

269 M Ft
3 szoba
133 m²
XVI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVI. kerület

155 M Ft
3 + 1 szoba
112 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

224 M Ft
4 szoba
202 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

146.846 M Ft
3 szoba
76 m²
XXI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXI. kerület

63.9 M Ft
2 + 1 szoba
60 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

54.9 M Ft
2 szoba
42 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

164.9 M Ft
3 szoba
140 m²
XXI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXI. kerület

118.9 M Ft
4 szoba
124 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

54.9 M Ft
2 szoba
42 m²
III. kerület, Táborhegy, Farkastorki út
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

205 M Ft
3 szoba
127 m²
III. kerület, Testvérhegy, Kisdomb utca
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

220 M Ft
4 + 1 szoba
169 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

117.015 M Ft
3 szoba