Astora Art House

Eladó téglalakás
Budapest, III. kerület, földszint

+ 10 kép 1/13
136 900 000 Ft136.9 M Ft 2 043 284 Ft/m2
3 szoba
67 m²
földszint
építés éve:2026

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Surányi László
Duna House - Mária tér

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Egyedülállóknak, pároknak!

Ürömhegyen új építésű társasházi nappali+1, ill. nappali+2 szobás lakások eladók.

Két külön álló házban összesen 8 lakás valósul meg, a földszinteken, ill. az emeleten is 2-2 db.

A lakások 72-75 nm közöttiek, a földszintek terasz- és kertkapcsolatokkal, az emeletiek erkéllyel.

A lakások magas műszaki tartalommal (hőszivattyús fűtés-hűtésűek, jó minőségű burkolatokkal, szaniterekkel, zsaluzia/redőnnyel), nyílászárókkal készülnek, a két épület között felszíni, de fedett parkolókkal(5M ft/db), a földszintiekhez akár garázs is tartozhat.

Adott esetben az egymás alatt-felett lévő lakások egyben is megvásárolhatóak.

Az épülett előtt az utcán parkolóhelyek lesznek kialakítva.

A környéken fejlesztő referenciamunkái megnézhetők.

A projekt átadása 2026 nyár.

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 17. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
III. kerület m² ár
Budapest m² ár
2043 e Ft
1768 e Ft -16%
1697 e Ft -20%
Ennek az ára
III. kerület átlagár
Budapest átlagár
136.9 M Ft m Ft
146.2 m Ft 6%
132.3 m Ft -3%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, III. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

169 M Ft
4 szoba
157 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

146.846 M Ft
3 szoba
76 m²
XIX. kerület
Eladó sorház

Budapest, XIX. kerület

47 M Ft
2 szoba
0 m²
XVIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

80 M Ft
4 szoba
72 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

124.99 M Ft
5 szoba
140 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

99 M Ft
2 szoba
66 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

190 M Ft
3 szoba
101 m²
III. kerület, Táborhegy, Farkastorki út
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

205 M Ft
3 szoba
127 m²
XVII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVII. kerület

57.9 M Ft
1 szoba
36 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

164.9 M Ft
3 szoba
140 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

49.9 M Ft
1 + 1 szoba
26 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

220 M Ft
4 szoba
202 m²
III. kerület, Filatorigát, Fehéregyházi út
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

135.143 M Ft
3 szoba
74 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

166.9 M Ft
4 szoba
119 m²
VIII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VIII. kerület

39 M Ft
18 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület