City Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, III. kerület, 1. emelet

+ 11 kép 1/14
139 900 000 Ft139.9 M Ft 1 865 333 Ft/m2
3 szoba
75 m²
1. emelet
építés éve:2011

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 1. emelet
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Szántai Andrea
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó egy kivételes adottságokkal rendelkező, déli fekvésű lakás a Római-part egyik legkeresettebb lakóparkjában, a La Costa medencés, liftes, zárt lakóparkban. A zárt lakóparkban gondozott - parkosított kert van, játszótérrel és medencével a lakók számára. Az ingatlan árvízvédett, nem ártéri területen található, közvetlenül a Pünkösdfürdő Park szomszédságában.
A 75 m²-es, első emeleti lakás egyik legnagyobb értéke a teljes üvegfalas nappali, amely a 10 m²-es teraszra nyílik, így az otthon egész nap természetes fényben úszik. A lakás csendes, zöld kertre néz.
A lakás 2018-ban teljes körű felújításon esett át.

Főbb jellemzők
- 75 m² lakótér + 10 m² terasz + 3 m² saját tároló
- Amerikai konyhás nappali + 2 hálószoba
- Teljesen gépesített konyha
- Minden helyiség klimatizált
- Új AEG mosógép
- Geotermikus fűtés saját kazánnal – rendkívül alacsony rezsi - az áram számla kb. 10 000 Ft, amely tartalmazza a fűtés, a melegvíz, és az egyéb áramfogyasztást
- Fibaro okosotthon rendszer (fűtés, világítás, redőny, riasztó távolról vezérelhető)

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 09. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
III. kerület m² ár
Budapest m² ár
1865 e Ft
1858 e Ft 0%
1706 e Ft -9%
Ennek az ára
III. kerület átlagár
Budapest átlagár
139.9 M Ft m Ft
150 m Ft 7%
131.3 m Ft -7%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, III. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

164.9 M Ft
3 szoba
140 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

329 M Ft
6 szoba
220 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

81 M Ft
2 szoba
46 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

69.5 M Ft
1 + 1 szoba
45 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

169 M Ft
4 szoba
157 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

79.6 M Ft
2 szoba
46 m²
IX. kerület, Ferencváros, Ráday utca
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

165 M Ft
3 szoba
78 m²
XVI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVI. kerület

239 M Ft
4 szoba
160 m²
III. kerület, Testvérhegy, Kisdomb utca
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

200 M Ft
3 szoba
138 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

166.9 M Ft
4 szoba
119 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

73.9 M Ft
3 szoba
68 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

146.846 M Ft
3 szoba
76 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

124.816 M Ft
3 szoba
78 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

195 M Ft
3 + 2 szoba