Eladó téglalakás
Budapest, III. kerület, Békásmegyer, Garázs
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó téglalakás leírása
***Kizárólag Nálunk!*** Eladó felújított erkélyes garzon Pünkösdfürdőn, kivételes szolgáltatásokkal!
Budapest III. kerület kedvelt részén, Pünkösdfürdőn kínálunk eladásra egy 23 nm-es, 8. emeleti, erkélyes garzonlakást, amely ideális választás első lakásnak vagy befektetésnek egyaránt.
Az ingatlan 2017-ben teljes körű felújításon esett át, fütése házközponti, plusz a fürdöszobában falra szerelt infrapanel, a beépített konyhabútor a vételár részét képezi. A lakás világos, jó elrendezésű, az erkély kellemes pihenést biztosít a mindennapokban.
Az épület egy 11 314 nm-es, parkosított területen helyezkedik el, és a közös költség rendkívül széles körű szolgáltatásokat tartalmaz:
-24 órás portaszolgálat
-Mágneskártyás beléptető rendszer
-Külső és belső kamerarendszer
-Edzőterem, szauna
-Pingpong terem, TV-klubszoba, társalgó
-Mosoda
-Zárt kerékpártároló
-Italautomaták
-Pihenőpark, közösségi park
-Futballpálya
-Tűzrakó hely
Ingatlanjogász ügyvédi iroda vagyunk.
Referencia szám: M319618-ZE
Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 04. Utoljára módosítva: 2026. 01. 05.
1 szobás téglalakások ára Budapesten
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Budapest, III. kerület, Békásmegyer, Garázs