Avico Greentop

Eladó téglalakás
Budapest, II. kerület, 2. emelet

+ 12 kép 1/15
159 990 000 Ft159.99 M Ft 2 461 385 Ft/m2
3 szoba
65 m²
2. emelet
építés éve:1909

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 2. emelet
Parkolás: Garázs
Komfort: Duplakomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Komlós Rita
Ingatlan Megálló

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Budán, a Városmajor közvetlen közelében MEGVÁSÁROLHATÓ egy 65 nm-es, 2. emeleti, ERKÉLYES, teljeskörűen felújított lakás a 2. kerületi Trombitás Ház ikonikus épületében. Minden helyiség CSENDES, belső ZÖLD KERTRE NÉZ, ami ritka és értékes adottság a városi környezetben.

AZONNAL BEKÖLTÖZHETŐ, ÁTGONDOLT, harmonikus elrendezésével PRÉMIUM életminőséget kínál.

Lakás és elrendezés

A lakás világos terei praktikusak és HARMONIKUSAK. A NAPPALI mellett KÉT HÁLÓSZOBA, KÉT FÜRDŐSZOBA, GARDRÓB, külön KONYHA KŐ MUNKAPULTTAL és MOSÓKONYHA áll rendelkezésre. A konyha BOSCH BEÉPÍTETT GÉPEKKEL felszerelt, a tárolókapacitás bőséges, a kamraszekrény pedig praktikus és időtálló megoldás. A nappali és a hálószobák a kertre néznek, így minden helyiség CSENDES és nyugodt.

Műszaki tartalom

A felújítás minden részlete a hosszú távú komfortot és biztonságot szolgálja. A lakásban ÚJ FA NYÍLÁSZÁRÓK, korszerű CIRKÓFŰTÉS és teljes KLIMATIZÁLÁS található. A konyhában, előtérben és fürdőkben PADLÓFŰTÉS-ÉRZET biztosítja a kellemes hőérzetet. Megújult a villamoshálózat és a vízvezetékek, a szomszédos lakások felé HANGGÁTLÓ FALAK kerültek beépítésre. A nappaliban és a főhálóban ELEKTROMOS REDŐNYÖK, a biztonság érdekében TÁVFELÜGYELETRE KÖTHETŐ RIASZTÓ és BIZTONSÁGI ÜVEGEZÉS található.

Privát terek és funkcionalitás

A nappaliból nyíló főháló saját zuhanyzós fürdővel és gardróbbal rendelkezik. A második háló vendégszobának, dolgozószobának vagy gyerekszobának is ideális, nagyméretű beépített gardróbbal, szintén CSENDES, kertre néző kilátással. A mosókonyhában található a cirkó és itt került kialakításra a mosó- valamint szárítógép helye.

Ház és lokáció

A társasház rendezett, folyamatosan karbantartott, KAMERÁVAL FELSZERELT, KÉT LIFTTEL rendelkezik. Az elmúlt években megújult a tető, a Trombitás utcai homlokzat és a villamoshálózat. A fő lift felújítása előkészítés alatt áll.
A környék tökéletes a városi élethez. A villamosmegálló közvetlenül a ház előtt található, a Széll Kálmán tér sétatávolságra van, a Városmajor park közvetlenül szemben.

Parkolás: BÉRELHETŐ, kamerázott TEREMGARÁZS a bejárattól 3 perc sétára, valamint a környező utcákban, akár kijelölt lakossági zónában, jellemzően MEGBÍZHATÓAN ELÉRHETŐ.

Ez az otthon KIFINOMULT, ÉRTÉKÁLLÓ, HARMONIKUS és RITKA lehetőség. Ha egy PRÉMIUM MINŐSÉGŰ, CSENDES, zöldre néző lakást keres Budán, akkor ez az OTTHON ÖNRE VÁR.
Az ár tartalmazza az összes beépített bútort. További berendezési tárgyak külön megállapodás alapján elérhetők.

A lakás AZONNAL MEGVÁSÁROLHATÓ, a megtekintés rugalmasan, akár HÉTVÉGÉN IS lehetséges.
További kérdéseivel, megtekintéssel kapcsolatban keressen bizalommal!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Komlós Rita +36203315702

Referencia szám: LK055216

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 21. Utoljára módosítva: 2026. 05. 20.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
II. kerület m² ár
Budapest m² ár
2461 e Ft
2039 e Ft -21%
1694 e Ft -45%
Ennek az ára
II. kerület átlagár
Budapest átlagár
159.99 M Ft m Ft
175.5 m Ft 9%
132.3 m Ft -21%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, II. kerület, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

104900 M Ft
4 szoba
88 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

124.9 M Ft
4 szoba
140 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

325 M Ft
4 szoba
156 m²
XI. kerület, Kelenföld, Barázda utca
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

117 M Ft
1 + 1 szoba
56 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

325 M Ft
4 + 1 szoba
180 m²
XXIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXIII. kerület

39.9 M Ft
3 szoba
57 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

104 M Ft
3 szoba
57 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

150 M Ft
5 szoba
113 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

187 M Ft
2 szoba
64 m²
XXIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXIII. kerület

39.9 M Ft
3 szoba
38 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

753.8 M Ft
5 szoba
321 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

82 M Ft
2 szoba
45 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

69.9 M Ft
1 + 1 szoba
49 m²
II. kerület, Lipótmező, Hűvösvölgyi út
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

199.99 M Ft
6 szoba
115 m²
X. kerület
Eladó iroda

Budapest, X. kerület

779 M Ft
1760 m²
1716 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület