Seven Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, III. kerület, földszint

+ 17 kép 1/20
326 000 000 Ft326 M Ft 1 963 855 Ft/m2
4 szoba
166 m²
földszint
építés éve:1980

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3624958661
Duna House - Dunaharaszti
Duna House - Dunaharaszti

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

III. kerület határán, Mátyáshegyen KERTKAPCSOLATOS LUXUSLAKÁS ELADÓ, 2 ÉVIG BÉRLŐVEL EGYÜTT!
Eladásra kínálunk egy 166 m²-es, földszinti, kertkapcsolatos luxuslakást Budapest egyik legkedveltebb zöldövezeti részén, Mátyáshegyen hosszú távú befektetésre is kiváló lehetőségként, stabil bérlővel együtt, még 2 évig érvényes bérleti konstrukcióval.
Ez az exkluzív ingatlan tökéletes választás azok számára, akik értékálló, prémium befektetést keresnek, miközben a város közelségét és a természet nyugalmát egyszerre élvezhetik.
Az ingatlan főbb jellemzői:

166 m² tágas, világos lakótér

4 szoba: amerikai konyhás nappali, hálószoba, dolgozószoba, vendégszoba + további helyiségek

3 modern fürdőszoba

32 m²-es napfényes terasz gyönyörű kertkapcsolattal és városi panorámával

Padlófűtés, cirkófűtés és klíma a maximális komfortért

ÉK-i tájolás, világos, kellemes terek egész nap

Saját garázs + 4 m²-es közös tároló

A lakás egy igényes, mindössze 4 lakásos társasházban található, amely 1980-ban épült és folyamatosan karbantartott.
A közös költség mindössze 30.000 Ft/hó, amely a kert gondozását is tartalmazza.
Befektetésnek is kiváló választás
Az ingatlan jelenleg megbízható bérlővel hasznosított, aki még 2 évig maradna az ingatlanban, így az új tulajdonos azonnali, kiszámítható hozamhoz juthat.
A környék rendkívül népszerű az expat családok körében, köszönhetően a kiváló infrastruktúrának és a nemzetközi iskolák közelségének.
Kiváló elhelyezkedés

The British International School pár perc séta

AKG Kiscelli utcai épülete könnyen elérhető

65A buszmegálló kb. 5 perc séta

GOBUDA Bevásárlóközpont kb. 5 perc autóval

Pénzügyi segítség
Szakértő, bankfüggetlen hitelcentrumunk az ország összes bankjának ajánlatait versenyezteti, hogy Ön a lehető legkedvezőbb finanszírozást kapja teljesen díjmentesen.
Tapasztalt kollégáink rugalmas időpontban, akár munkaidő után is rendelkezésére állnak.
Ne hagyja ki ezt a ritka lehetőséget!
Ha szeretné megtekinteni ezt a különleges, kertkapcsolatos luxusingatlant, keressen bizalommal örömmel segítek a részletekben és a megtekintés egyeztetésében!

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 13. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
III. kerület m² ár
Budapest m² ár
1964 e Ft
1788 e Ft -10%
1738 e Ft -13%
Ennek az ára
III. kerület átlagár
Budapest átlagár
326 M Ft m Ft
238 m Ft -37%
186.1 m Ft -75%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, III. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

230 M Ft
5 + 1 szoba
177 m²
III. kerület, Testvérhegy, Kisdomb utca
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

200 M Ft
3 szoba
138 m²
II. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, II. kerület

810 M Ft
933 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

68.7 M Ft
2 szoba
50 m²
III. kerület, Táborhegy, Farkastorki út
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

205 M Ft
3 szoba
127 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

114.9 M Ft
2 szoba
75 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

140.66 M Ft
3 szoba
76 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

117.015 M Ft
3 szoba
78 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

173.42 M Ft
3 szoba
91 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

119 M Ft
3 szoba
74 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

195 M Ft
3 + 2 szoba
130 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

134.147 M Ft
3 szoba
71 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Gogol utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

99.99 M Ft
4 szoba
85 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

285.75 M Ft
4 szoba
141 m²
III. kerület