Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Budapest, II. kerület, 4. emelet

+ 12 kép 1/15
259 980 000 Ft259.98 M Ft 1 883 913 Ft/m2
3 szoba
138 m²
4. emelet
építés éve:1980

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 4. emelet
Komfort: Luxus
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 427
Vargová Eva
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

BEFEKTETŐK FIGYELEM – AZONNALI HOZAMOT TERMELŐ PRÉMIUM INGATLAN A II. KERÜLETBEN

A lakás jelenleg egy magas beosztású külföldi cégvezető részére van bérbe adva havi 690.000 Ft + rezsi díjért, 2+1 éves fix szerződéssel, inflációkövető árazással – így stabil, kiszámítható befektetési lehetőséget kínál már az első naptól

TULAJDONOSTÓL eladó egy világos, tágas, frissen felújított, belsőépítész által megtervezett, prémium hangulatú lakás Budapest II. kerületében, a közkedvelt Fillér utcában.

Az ingatlan kiváló elrendezésének és reprezentatív megjelenésének köszönhetően ideális:
•befektetésnek
•saját otthonnak
•kisgyermekes család részére
•két külön élő személy számára
•irodának vagy exkluzív vállalkozási célra is (ügyvédi iroda, szépségszalon, rendelő stb.)

A lakás főbb jellemzői:
•napfényes, karakteres körablakos nappali
•2 különnyíló, világos hálószoba
•hatalmas, teljesen gépesített konyha étkezőrésszel
•praktikus kamra
•tágas előszoba / akár elegáns váróként is használható
•világos loggia
•modern zuhanyzós fürdőszoba WC-vel
•külön vendég WC
•pincei tároló

Parkolás:
•utcai parkolás a kerületi lakosok számára ingyenes
•igény esetén zárt udvari parkolóhely bérelhető

•Városmajor
•óvodák, iskolák, gyógyszertárak, éttermek, kávézók, orvosi rendelők a közvetlen közelben

Ez az ingatlan nemcsak otthon, hanem értékálló, prémium befektetés is Budapest egyik legkeresettebb budai lokációjában. ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 396072

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 15.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
II. kerület m² ár
Budapest m² ár
1884 e Ft
2074 e Ft 9%
1706 e Ft -10%
Ennek az ára
II. kerület átlagár
Budapest átlagár
259.98 M Ft m Ft
177.5 m Ft -46%
131.3 m Ft -98%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, II. kerület, 4. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

559.9 M Ft
4 szoba
169 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
51 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

565.069 M Ft
5 szoba
287 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

187 M Ft
2 szoba
64 m²
II. kerület, Lipótmező, Hűvösvölgyi út
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

199.99 M Ft
6 szoba
115 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

187 M Ft
2 szoba
64 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

169.99 M Ft
3 szoba
94 m²
XI. kerület, Albertfalva, Budafoki út
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

110 M Ft
3 + 1 szoba
102 m²
II. kerület, Országút, Margit körút
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

135 M Ft
2 + 1 szoba
81 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

325 M Ft
4 + 1 szoba
180 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

450 M Ft
4 szoba
138 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

144.9 M Ft
3 szoba
66 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

55 M Ft
1 szoba
34 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

86.9 M Ft
2 szoba
72 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

266.6 M Ft
3 szoba
75 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

74.9 M Ft
2 szoba
68 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület