Eladó téglalakás
Budapest, II. kerület, Kurucles, 1. emelet
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó téglalakás leírása
Tulajdonostól eladó egy csendes II. kerületi mellékutcában (KURUCLES), rendezett társasházban található hangulatos, I. emeleti, kertre néző, 65 m²es, kétszobás + két félszobás lakás.
A 12 lakásos társasház 1972-ben épült, jól karbantartott, tiszta, műszakilag rendezett állapotú. A kert gondozott, a ház anyagi helyzete stabil.
Az épület 2 emeletes, a lakás (65m2) az I. emeleten található, kiváló adottságokkal rendelkező, világos, jó elosztású + erkély. A lakáshoz tartozik a száraz pincében lévő, saját használatú, zárható: kb. 4 m2-es tároló. Irányár: 116 M
KIVÉTELES LEHETŐSÉG mindazoknak, akik jó elrendezésű, saját igények szerint alakítható lakást keres zöldövezetben! A lakás felújítandó, így új tulajdonosa igény szerint korszerűsítheti, modernizálhatja és saját elképzeléseire alakíthatja, otthonos és stílusos élettér hozható létre: ritka kombináció, amit sokan keresnek, jelenleg: 2 + 2 1/2 szoba.
GARÁZS: 15 m2 a Társasház épülete alatt, (kötelezően) megvásárolandó. Ára: 15 M
A közös költség havi 16 200 Ft, amely tartalmazza a víz és csatornadíjat, a szemétszállítást, valamint a közös képviselő, a takarítók és a kertészek díját.
A lakásból kilátás nyílik az egyik oldalról az Apáthy-sziklára a másik oldalról Mátyás király korabeli vadászkastély ősfás romjaira, lombhullást követően, pedig a Budai hegyekre.
Ez az ingatlan tökéletes választás lehet, akár saját részre felújítóknak (jól alakítható), befektetőknek, vagy akár olyanoknak, akik hosszú távra keresnek jó helyen lévő, értékálló ingatlant kiváló adottságokkal, mivel nagyon könnyen kiadható a környéken.
A közlekedés kiváló: a közelben áll meg a 129-es és 29-es busz (Széll Kálmán tér, illetve Árpád híd irányába), valamint az 56-os és 61-es villamos (Hűvösvölgy – Széll Kálmán tér – Móricz Zsigmond körtér útvonalon).
Bevásárlási lehetőségek széles választéka érhető el: Hűvösvölgyben a Stop Shop és Hüvi bevásárlóközpontok, Spar és Lidl, Pasaréten Aldi, valamint a közelben a Budagyöngye bevásárlóközpont is.
**NE HAGYJA KI, kérjen bővebb tájékoztatást!**
*** Amennyiben kérdése van, vagy szeretné megtekinteni az ingatlant, kérem, keressen privát üzenetben. Alaprajzot és további képeket kérésre küldök.***
Ingatlanosok segítségét köszönöm, nem szeretném igénybe venni.
Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 22. Utoljára módosítva: 2026. 04. 27.
4 szobás téglalakások ára Budapesten
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Budapest, II. kerület, Kurucles, 1. emelet