City Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, II. kerület, félemelet

147 900 000 Ft147.9 M Ft 2 054 167 Ft/m2
2 szoba
72 m²
félemelet
építés éve:1900

Részletes adatok

Fűtés: Házközponti
Emelet: félemelet
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 467
Máj-Csitári Viktória Zsuzsanna
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó egy gyönyörű, jó állapotú lakás a Rózsadomb lábánál, a hangulatos Szemlőhegy utcában!

A 72 nm-es, 2 szobás, magasföldszinti otthon egy elegáns, patinás villaépületben kapott helyet, ahol mindössze hat lakás található. A tágas nappalit hatalmas ablakok teszik különösen világossá, így a tér barátságos, meghitt hangulatot áraszt. Ideális környezet a mindennapi pihenéshez vagy egy kellemes reggeli kávé elfogyasztásához.
A hirdetésben szereplő fotók között látványtervek is találhatók, amelyek segítenek elképzelni a térben rejlő további lehetőségeket.

A lakáshoz egy udvari gépkocsi-beálló tartozik.

Az ingatlant jelenleg bérlők lakják, bérleti szerződésük június 30-án jár le. Kiváló lehetőség arra, hogy az új tulajdonos akár befektetési célból vásárolja meg az ingatlant, azonnali, biztos hozammal.

A környék közlekedése rendkívül kedvező: több buszjárat is könnyedén elérhető, de gyalogosan is rövid sétával megközelíthetők fontos csomópontok és bevásárlási lehetőségek.

Ne szalassza el ezt az igazán különleges lehetőséget!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 02. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
II. kerület m² ár
Budapest m² ár
2054 e Ft
1976 e Ft -4%
1690 e Ft -22%
Ennek az ára
II. kerület átlagár
Budapest átlagár
147.9 M Ft m Ft
334.9 m Ft 56%
88.7 m Ft -67%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, II. kerület, félemelet

Eladó ingatlanok a környékről

II. kerület, Országút, Margit körút
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

135 M Ft
2 + 1 szoba
81 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

561.089 M Ft
5 szoba
287 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Raoul Wallenberg utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

83.5 M Ft
1 szoba
42 m²
II. kerület, Rózsadomb, Szemlőhegy
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

250 M Ft
4 szoba
142 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

559.9 M Ft
4 szoba
169 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

187 M Ft
2 szoba
64 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Dózsa György út
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

95.5 M Ft
2 szoba
67 m²
II. kerület, Szemlőhegy, Szeréna út
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

187 M Ft
2 szoba
64 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

745.503 M Ft
5 szoba
321 m²
II. kerület, Lipótmező, Hűvösvölgyi út
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

199.99 M Ft
6 szoba
115 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

149.9 M Ft
4 szoba
139 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

325 M Ft
4 szoba
156 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

266.6 M Ft
3 szoba
75 m²
II. kerület