Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Budapest, II. kerület, 1. emelet

+ 4 kép 1/7
210 000 000 Ft210 M Ft 2 210 526 Ft/m2
4 szoba
95 m²
1. emelet
építés éve:2025

Részletes adatok

Fűtés: Elektromos
Emelet: 1. emelet
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 458
Potoczki László
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Luxus új építésű lakás eladó a 2. kerület zöldövezeti részén, a Szépvölgyi út végén!

Budapest egyik legexkluzívabb, természetközeli környezetében kínálunk megvételre egy 95,6 nm-es, 4 szobás, 2+1 fürdőszobás, erkélyes, 1. emeleti prémium kivitelezésű lakást, amely egy modern új építésű épületben került kialakításra. A nappaliból az erkélyre lépve a szemben fekvő erdőn fut végig a szemünk, itt egész évben élvezhetjük a csendet, nyugalmat és a tiszta levegőt! A környék kiváló lehetőséget kínál sportolásra, sétára, kikapcsolódásra.

A lakás okosotthon-rendszerrel felszerelt, így a világítás, fűtés-hűtés és egyéb funkciók digitálisan, akár távolról is vezérelhetők, maximális kényelmet és modern életérzést biztosítva.
Az épület 2026 júniusára készül el, a lakás már megtekinthető. A végső burkolatok és befejező munkálatok még a leendő tulajdonossal egyeztetve kerülnek kivitelezésre, így valóban személyre szabott luxus otthon hozható létre. A lakáshoz tartozik egy parkolóhely, amelynek ára már a vételár részét képezi. Tömegközlekedéssel is könnyen elérhető az ingatlan a Kolosy térről induló busz megállója 40 méterre található a háztól. Ez az ingatlan ideális választás azok számára, akik kompromisszumok nélküli, modern luxust keresnek a természet ölelésében.
Megtekintéshez kérem hívjon a hét bármely napján!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Referencia szám: M325392

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 19.

4 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
II. kerület m² ár
Budapest m² ár
2211 e Ft
2195 e Ft -1%
1738 e Ft -27%
Ennek az ára
II. kerület átlagár
Budapest átlagár
210 M Ft m Ft
274.3 m Ft 23%
186.1 m Ft -13%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, II. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

325 M Ft
4 + 1 szoba
180 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

266.6 M Ft
3 szoba
75 m²
II. kerület, Lipótmező, Hűvösvölgyi út
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

199.99 M Ft
6 szoba
115 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

159.9 M Ft
3 szoba
81 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

114.9 M Ft
3 szoba
78 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

396.737 M Ft
3 szoba
220 m²
II. kerület, Szemlőhegy, Szeréna út
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

187 M Ft
2 szoba
64 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

559.9 M Ft
4 szoba
169 m²
II. kerület, Víziváros, Margit körút
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

265 M Ft
9 + 1 szoba
240 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

700 M Ft
4 szoba
236 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

88.7 M Ft
3 szoba
121 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

80 M Ft
2 szoba
61 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

187 M Ft
2 szoba
64 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
49 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

81.99 M Ft
3 szoba
83 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület