BAM Living

Eladó téglalakás
Budapest, II. kerület, 2. emelet

+ 15 kép 1/18
138 500 000 Ft138.5 M Ft 1 648 810 Ft/m2
2 szoba
84 m²
2. emelet
építés éve:1915

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: 2. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 442
Egri Attila
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Budapest II. kerületében a Rózsadomb lábánál, a Duna part és a Szent Lukács Gyógyfürdő közelében, 1910-es években polgári stílusban épült, folyamatosan karbantartott, jó állapotú, liftes társasházban, 2. emeleti, KIVÁLÓ ADOTTSÁGÚ, TÖKÉLETES ELOSZTÁSÚ, 84 nm-es, 2 szoba + hallos, (könnyedén 3 szobássá alakítható) DUPLA KOMFORTOS, ablakos konyhás, kamrás, ablakos fürdőszobás, napos-világos fekvésű, kombinált gázcirkó fűtésű, utcára néző erkélyes, thermo ablakokkal szerelt, TEHERMENTES, rugalmasan birtokba vehető, 2018-ban felújított lakás, beépített, gépesített konyhával, 4 nm-es pince tárolóval, kulturált lakóközösségű társasházban eladó.
Az ingatlanban 2018-ban az elektromos hálózat, vízvezeték, fűtés korszerűsítés, nyílászárók, hidegburkolatok felújításra kerültek.

A környék biztonságos, infrastruktúrája és közlekedése kitűnően ellátott. A Margit sziget, Mechwart liget pár perc sétával elérhető!!

Az ingatlan kitűnő elhelyezkedésének köszönhetően, kiválóan alkalmas üzleti vagy egyéb tevékenységekre is, mint például iroda, orvosi rendelő, hosszú vagy rövid távú bérbeadás.

Ezt a lakást érdemes megnézni!
További információkért várom megtisztelő hívását.
EA ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 393970

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
II. kerület m² ár
Budapest m² ár
1649 e Ft
1973 e Ft 16%
1690 e Ft 2%
Ennek az ára
II. kerület átlagár
Budapest átlagár
138.5 M Ft m Ft
116.6 m Ft -19%
88.7 m Ft -56%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, II. kerület, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

144.9 M Ft
3 szoba
66 m²
II. kerület, Rózsadomb, Szemlőhegy
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

250 M Ft
4 szoba
142 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

574.05 M Ft
5 szoba
280 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

450 M Ft
4 szoba
138 m²
XII. kerület, Mártonhegy, Németvölgyi
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

45 M Ft
1 szoba
20 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

187 M Ft
2 szoba
64 m²
II. kerület, Lipótmező, Hűvösvölgyi út
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

199.99 M Ft
6 szoba
115 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

185 M Ft
2 szoba
95 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

700 M Ft
4 szoba
236 m²
IX. kerület, Ferencváros, Ráday utca
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

165 M Ft
3 szoba
78 m²
II. kerület, Szemlőhegy, Szeréna út
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

187 M Ft
2 szoba
64 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Csata utca
Eladó garázs

Budapest, XIII. kerület

10 M Ft
15 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
II. kerület, Víziváros, Margit körút
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

275 M Ft
9 + 1 szoba
240 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

68.9 M Ft
3 szoba
55 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás