Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Budapest, II. kerület, földszint

+ 9 kép 1/12
235 000 000 Ft235 M Ft 2 373 737 Ft/m2
3 szoba
99 m²
földszint
építés éve:1978

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Gaál Emőke
Duna House Bartók

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

ELADÓ KERTKAPCSOLATOS LAKÁS ÜZLETHELYISÉGGEL A II. KERÜLET KIEMELT RÉSZÉN
Budapest II. kerületének egyik legkeresettebb részén, a Vérhalom és a Rózsadomb határán kínálunk megvételre egy 99 m²-es, kiváló állapotú, kertkapcsolatos lakást, a közvetlenül alatta található 29 m²-es utcafronti üzlethelyiséggel és 8 m²-es tárolóval együtt.
Ez az ingatlan egyszerre ideális családi otthon és biztos hozamot nyújtó befektetés.

LOKÁCIÓ
Csendes, zöldövezeti környezet, mégis kiváló infrastruktúra.
A közelben megtalálható:
- óvodák, iskolák
- bevásárlási lehetőségek
- sportolási és szabadidős programok
- A Rózsakert Bevásárlóközpont és a Mammut Bevásárlóközpont néhány percre elérhető.
- A Mechwart liget és a Batthyány tér könnyen megközelíthető, a tömegközlekedés kiváló.

A LAKÁS FŐBB JELLEMZŐI 99 m²
Három külön bejáratú, világos, tágas szoba. Kandallós nappali, két oldalról ablakos kialakítással. 9 m²-es terasz, csendes kertre néző kilátással. Elektromosan működtethető, lenyíló lépcső a közvetlen kertkapcsolathoz. Duplakomfort: kád, zuhanyzó, WC, bidé + külön vendég WC. Minden lakószoba légkondicionált. Gázcirkó fűtés, alacsony fenntartási költségek. Padlófűtés (jelenleg nem használják, a cirkó önmagában is elegendő). Magas minőségű anyagokkal felújított állapot. Azonnal költözhető. Az udvarban 1 gépkocsi számára beállási lehetőség biztosított.

AZ ÉPÜLET
1978-ban épült, háromszintes, téglaépítésű társasház. 9 lakásos, rendezett közösséggel. Gondozott közös kert. Az ingatlanhoz tartozik egy 29 m²-es utcafronti üzlethelyiség, 8 m²-es tároló és zuhanyzós mosdó az üzlethez. Az üzlethelyiség jelenleg bérbe van adva, a bérlő tulajdonosváltás esetén is maradna, így azonnali bevételi forrást biztosít. Amennyiben az új tulajdonos más célra kívánja hasznosítani, a bérleti szerződés felmondható.

Ez az ingatlan ritka lehetőség azok számára, akik egyszerre keresnek exkluzív otthont és értékálló befektetést Budapest egyik legjobb környékén. Kivételes kombináció: prémium lokáció, kertkapcsolat és azonnali bevételi potenciál egyetlen ingatlanban. Otthon, ahol a nyugalom és az elegancia találkozik a kiváló elhelyezkedéssel mindezt biztos befektetési háttérrel. Ritka adottságú ingatlan a II. kerület egyik legkeresettebb részén ne maradjon le róla!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 27. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
II. kerület m² ár
Budapest m² ár
2374 e Ft
2074 e Ft -14%
1706 e Ft -39%
Ennek az ára
II. kerület átlagár
Budapest átlagár
235 M Ft m Ft
177.5 m Ft -32%
131.3 m Ft -79%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, II. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

69.5 M Ft
1 + 1 szoba
45 m²
XII. kerület, Mártonhegy, Németvölgyi
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

45 M Ft
1 szoba
20 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

144.9 M Ft
3 szoba
66 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Csata utca
Eladó garázs

Budapest, XIII. kerület

10 M Ft
15 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

185 M Ft
2 szoba
95 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

98 M Ft
6 szoba
150 m²
II. kerület, Szemlőhegy, Szeréna út
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

187 M Ft
2 szoba
64 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

142 M Ft
4 szoba
126 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

750.791 M Ft
5 szoba
321 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

266.6 M Ft
3 szoba
75 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

308 M Ft
3 szoba
190 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

450 M Ft
4 szoba
138 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás