Seven Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, II. kerület, 1. emelet

+ 10 kép 1/13
132 000 000 Ft132 M Ft 2 095 238 Ft/m2
3 szoba
63 m²
1. emelet
építés éve:1970

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 1. emelet
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Kozma Judit
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó egy frissen és magas színvonalon felújított, 60 nm-es, egyedi tervezésű lakás Budapest II. kerületének egyik legkedveltebb, csendes részén, Zöldmál városrészben.

Az ingatlan valódi ritkaság a piacon: minden részletében átgondolt, harmonikus enteriőr és tudatos térkihasználás jellemzi.
A lakás kialakításánál az esztétikum és a funkcionalitás tökéletes egyensúlya volt a cél — minden négyzetméter értéket képvisel.

Főbb jellemzők:
- Kiváló elrendezésű, világos terek,
- Egyedi gyártású bútorok és nyílászárók — prémium minőség, nem tömeggyártott megoldások,
- Magas színvonalú anyaghasználat és igényes kivitelezés,
- Fűtő-hűtő klíma minden helyiségben a maximális komfortért,
- Hang- és hőszigetelt falak és nyílászárók,
- Megbízható, hatékony kazánfűtés (Ariston),
- Két külön bejáratú saját tároló (2 nm és 4 nm).

A lakáshoz tartozó terasz intim, zöldre néző kilátást biztosít, ideális helyszíne egy nyugodt reggeli kávézásnak vagy egy hosszú nap utáni esti kikapcsolódásnak.
Az emeleti elhelyezkedés privát életteret nyújt, miközben a környék természetközeli hangulata folyamatosan jelen van.

Ez az otthon ideális választás azok számára, akik a minőséget, az egyediséget és a zöldövezeti nyugalmat keresik — kompromisszumok nélkül.

További információért vagy megtekintési időpont egyeztetéséhez keressen bizalommal.
Kozma Judit +36 70 469 35 86

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 21. Utoljára módosítva: 2026. 05. 20.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
II. kerület m² ár
Budapest m² ár
2095 e Ft
2039 e Ft -3%
1694 e Ft -24%
Ennek az ára
II. kerület átlagár
Budapest átlagár
132 M Ft m Ft
175.5 m Ft 25%
132.3 m Ft 0%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, II. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

329 M Ft
4 + 1 szoba
153 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

67.5 M Ft
2 szoba
49 m²
II. kerület, Víziváros, Margit körút
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

265 M Ft
9 + 1 szoba
240 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

85 M Ft
1 szoba
56 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

239 M Ft
4 szoba
124 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

139 M Ft
5 szoba
155 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

421.6 M Ft
5 szoba
138 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

187 M Ft
2 szoba
64 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

102.9 M Ft
2 + 2 szoba
75 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

144.9 M Ft
3 szoba
66 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

52.9 M Ft
2 szoba
28 m²
XXIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXIII. kerület

39.9 M Ft
3 szoba
57 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

82 M Ft
2 szoba
45 m²
II. kerület, Lipótmező, Hűvösvölgyi út
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

199.99 M Ft
6 szoba
115 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

325 M Ft
4 + 1 szoba
180 m²
X. kerület
Eladó iroda

Budapest, X. kerület

779 M Ft