Astora Márvány8

Eladó téglalakás
Budapest, II. kerület, Szépvölgy, Fillér utca, földszint

+ 1 kép 1/4
105 000 000 Ft105 M Ft 2 625 000 Ft/m2
1 + 1 szoba
40 m²
földszint
építés éve:1900

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Elektromos
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 365
Tecnocasa - Mille-Case Kft.
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó frissen felújított lakás a Fillér utcában!

Budán, a közkedvelt Fillér utcában kínálunk megvételre egy 40 nm-es, 1,5 szobás, teljes körűen felújított lakást!

Főbb jellemzők:

40 nm alapterület

1 + 1 fél szoba – praktikus elrendezés

Friss, teljes körű felújítás

Modern, letisztult design

Világos, barátságos terek

Azonnal költözhető állapot

A lakás ideális első otthonnak, fiatal pároknak vagy befektetésnek is. A környék kiváló infrastruktúrával rendelkezik: boltok, kávézók, tömegközlekedés néhány perc sétára, mégis csendes, nyugodt utca.

Ne maradjon le róla – egy igényesen felújított, budai lakás mindig értékálló választás

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 13. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szépvölgy m² ár
II. kerület m² ár
Budapest m² ár
2625 e Ft
1132 e Ft -132%
1973 e Ft -33%
1690 e Ft -55%
Ennek az ára
Szépvölgy átlagár
II. kerület átlagár
Budapest átlagár
105 M Ft m Ft
86.6 m Ft -21%
116.6 m Ft 10%
88.7 m Ft -18%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, II. kerület, Szépvölgy, Fillér utca, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

52.9 M Ft
2 szoba
41 m²
II. kerület, Szemlőhegy, Szeréna út
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

187 M Ft
2 szoba
64 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Teréz körút
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

126 M Ft
3 szoba
77 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

421.6 M Ft
5 szoba
138 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

85 M Ft
1 szoba
56 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

325 M Ft
4 szoba
156 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

79.99 M Ft
2 szoba
73 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

82.5 M Ft
2 szoba
59 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

395.703 M Ft
2 szoba
221 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
57 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

266.6 M Ft
3 szoba
75 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

270.4 M Ft
3 szoba
73 m²
IX. kerület, Ferencváros, Vaskapu u. 22
Eladó garázs

Budapest, IX. kerület

0.02 M Ft
14 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

74.9 M Ft
3 szoba
74 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

129.9 M Ft
3 szoba
96 m²
XIV. kerület