Oasis Residence

Eladó téglalakás
Budapest, II. kerület, Országút, Margit körút, 3. emelet

+ 17 kép 1/20
134 900 000 Ft134.9 M Ft 1 349 000 Ft/m2
3 szoba
100 m²
3. emelet
építés éve:1911

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Rónai Krisztina
Duna House - Október 6. utca

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Margit körúton, egyirányú forgalmú részén, 1910 ben épült szecessziós bérház 3.emeletén, erkélyes, 3 külön nyíló szobás, nagy étkezőkonyhás lakás ELADÓ!

A házban 2 éve cserélték a liftet. A lakáshoz használati jog alapján tartozik egy földszinti bejáratos, 2 nm-es tároló is.

A lakás világos, keleti fekvésű. Új nyílászárókkal, szúnyoghálóval rendelkezik. Cirkófűtésű, klimatizált. Az ingatlan nagyon jó elrendezésű, minden helyisége külön nyíló.

Tehermentes. További információkért, megtekintésre hívjon bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 12. Utoljára módosítva: 2026. 04. 01.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Országút m² ár
II. kerület m² ár
Budapest m² ár
1349 e Ft
1730 e Ft 22%
2074 e Ft 35%
1706 e Ft 21%
Ennek az ára
Országút átlagár
II. kerület átlagár
Budapest átlagár
134.9 M Ft m Ft
133.8 m Ft -1%
177.5 m Ft 24%
131.3 m Ft -3%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, II. kerület, Országút, Margit körút, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

II. kerület, Rózsadomb, Szemlőhegy
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

250 M Ft
4 szoba
142 m²
VI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, VI. kerület

339 M Ft
4 szoba
121 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

110 M Ft
6 szoba
140 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

700 M Ft
4 szoba
236 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

567.514 M Ft
5 szoba
280 m²
IV. kerület, Újpest, Venetiáner utca
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

43.9 M Ft
2 szoba
33 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

34.99 M Ft
1 szoba
29 m²
II. kerület, Szemlőhegy, Szeréna út
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

187 M Ft
2 szoba
64 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

59.9 M Ft
2 szoba
46 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

270.4 M Ft
3 szoba
73 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

66.99 M Ft
1 szoba
33 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

390.654 M Ft
3 szoba
220 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

62.9 M Ft
1 + 2 szoba
58 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

64.5 M Ft
1 + 2 szoba
53 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

68.98 M Ft
2 szoba
55 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

187 M Ft
2 szoba
64 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás