Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Két különálló lakás egyben eladó Szemlőhegyen, páratlan panorámával és kertkapcsolattal
Eladó Budapest II. kerületének egyik legkeresettebb, zöldövezeti részén, Szemlőhegy csendes zsákutcájában (Szeréna köz) két önálló, kivételes adottságú lakás egy háromlakásos épület földszinti és legfelső szintjén – akár egyben, akár külön-külön is.
Földszinti lakás – kertkapcsolattal, panorámával (76 m² + 180 m² kert)
A földszinti, 76 m²-es lakás közvetlen kertkapcsolattal rendelkezik, és lenyűgöző kilátást kínál a Gellért-hegyre és a Parlamentre. A tágas, amerikai konyhás nappali hatalmas üvegfelületein át természetes fény áramlik be, miközben az impozáns belmagasság (3 méter) fokozza a térérzetet. A sík, 180 m²-es privát kert ideális pihenéshez, gyerekeknek vagy vendégek fogadására. A lakás szerkezetileg 6 éven belül felújított, így az új tulajdonosnak már csak esztétikai frissítésekkel kell foglalkoznia.
Tetőtéri, belső kétszintes lakás – 2 erkély, kandalló, panoráma (80 m²)
Az épület legfelső szintjén található ez a különleges, belső kétszintes lakás, amely szintén kiváló állapotban van, 6 éve teljes körű felújításon esett át. A nappali déli fekvésű, amerikai konyhás kialakítású, kandallóval, és innen is teljes panoráma nyílik a városra. Két külön nyíló hálószoba és egy 30 m²-es tetőtéri szoba található benne. Két külön erkélye (déli és nyugati tájolással) egész nap világos, kilátással a Gellért-hegyre és a Parlamentre. A kétszintes elrendezés ideális családoknak, akik szeparált, mégis egybefüggő tereket keresnek.
További információk:
Az ingatlanok egy háromlakásos épületben találhatók, amely nem társasházként működik, így a lakások használati megosztás alapján kerülnek értékesítésre.
Igény szerint egy 17,5 m²-es garázs is megvásárolható 7.500.000 Ft-ért.
Kiknek ajánljuk?
Ez a rendkívül ritka lehetőség tökéletes választás:
nagycsaládosoknak, akik két külön élettérre vágynak egymás közvetlen közelében;
generációs otthont keresőknek (pl. szülők és felnőtt gyerekek együtt, de külön);
vagy befektetőknek, akik két lakást kívánnak kiadni egy kiváló lokációban.
A Szemlőhegy egyik legcsendesebb és legnívósabb részén elhelyezkedő ingatlanok a városi panoráma, a zöld környezet és a kiváló megközelíthetőség tökéletes kombinációját kínálják.
Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 15. Utoljára módosítva: 2025. 05. 16.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Budapest, II. kerület, Szemlőhegy