Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Meseszép környezetben, Budapest II. kerületében eladó egy nappali + hálószobás, fedett teraszos lakás!A Szép Juhászné Teniszklub szomszédságában található ez a családias kis lakóparkban levő gyönyörű Otthon. Az épület 2. szintjén helyezkedik el, ahol másik lakásnak már nincs bejárata. Felette még egy beépítetlen padlástér van.A lakás az eredeti 49 nm-hez képest bővítésen esett át, amikor kapott egy fényárban úszó előteret, illetve egy második, zuhanyzós fürdőszobát is. Így összesen 65 nm-es ez a tündéri kis lakásA nagyméretű nappaliból nyílik egy elszeparált étkező, ahonnan pedig egy hangulatos fedett terasz. A nagyobb fürdőszobában hatalmas jakuzzis kád van, a csempe pedig olaszos, romantikus, csodaszép! Egy festés után költözhető, tehermentes az ingatlan.Parkolás a teremgarázsban lehetséges, amelynek ára 10.000.000 Ft és a vételár részét képezi. Ez egy igazi beleszeretős lakás ez Budapest zölddel körülölelt, csendes, nyugodt részén!
Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 11.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Budapest, II. kerület, Tetőtér