Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Luxus penthouse lakás eladó Rózsadomb egyik legmagasabb pontján, tájvédelmi körzet mellett!!
A minimál stílusban megépített házban ez a luxus penthouse lakás is kivételes minőségű műszaki felszereltséggel várja új tulajdonosát.
A városhoz közel, de mégis egy csendes, nyugodt helyen épült fel a 3 lakásos társasház, közel 1500 nm-es telken méltán híres építész tervei alapján.
Extra minőségi burkolatok, szaniterek, külső-belső nyílászárók lettek tervezve és beépítve.
A nagyméretű ablakok és az 2,9 méteres belmagasság lenyűgöző panorámát és térérzetet nyújtanak.
Neves belsőépítész által tervezett belső design elemek, a luxus hideg és meleg burkolatok pedig még inkább fokozzák az eleganciát és kényelmet.
A két teremgarázs biztosítja az autók számára a kényelmes parkolást, melyek ára 18 M Ft/db. Egynagyméretű, 14 nm-es tároló van a lakáshoz rendelve, ennek ára 15 M Ft.
Loxon okosotthonnal vezérelt épületautomatika legmagasabb felszereltsége van beépítve a kényelemért és a biztonságért.
Az ingatlan közel van nemzetközi iskolákhoz, bevásárlóközpontokhoz, sportolási lehetőségekhez, könnyen megközelíthető bárhonnan.
Minden adott a kényelemhez, extra eleganciával fűszerezve!
Várom megtisztelő hívását akár hétvégén is.
Hirdetés feltöltve: 2025. 02. 11.
Cím: Budapest, II. kerület, 2. emelet