Seven Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, I. kerület, 2. emelet

+ 17 kép 1/20
270 000 000 Ft270 M Ft 3 103 448 Ft/m2
3 szoba
87 m²
2. emelet
építés éve:1910

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 2. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Makó Szilvia
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

I. KERÜLETBEN, VÁRBAN ELADÓ 3 SZOBÁS KIVÁLÓ MINŐSÉGŰ TÉGALAKÁS

A Batthyány térközelében, a Markovits utcában, szép épületben, a DUNA-PARTTÓL néhány lépésre található ez a 87 négyzetméteres, 3 szobás, 2 fürdőszobás, teljes körűen felújított és magas színvonalon berendezett otthon.

A lakás 2. emeleti elhelyezkedésének köszönhetően rendkívül világos, és több irányból is gyönyörű PANORÁMÁT kínál – az egyik oldalról a PARLAMENT, a másikról a HALÁSZBÁSTYA látványa tárul elénk.

A lakberendező által megtervezett tér harmóniája, a természetes anyaghasználat és a modern technológia elegáns egységet alkotnak.

A tágas amerikai konyhás nappali központi élettérként szolgál, amelyet egyedi gyártású bútorok, tölgyfa parketta és bioetanol kandalló tesz különlegessé.
A nyílászárók prémium minőségű borovi fenyőből készültek, ELEKTROMOS REDŐNYÖKKEL és korszerű hőszigeteléssel.
A lakás 2 különálló hálószobával rendelkezik, amelyek mindegyike csendes, kényelmes és jól szeparált. A két fürdőszoba eltérő hangulatú: az egyik modern, üvegfallal elválasztott tusolóval, a másik exkluzív, szabadon álló káddal készült.

A konyha Bosch gépekkel felszerelt, a fűtésről padlófűtés és kombi gázkazán gondoskodik, a hűtést minden helyiségben külön szabályozható klíma biztosítja.
Az ingatlan teljes berendezéssel és dekorációval együtt kerül értékesítésre, így az új tulajdonos azonnal birtokba veheti.

A társasház jó állapotú, folyamatosan karbantartott, kulturált lakóközösséggel és rendezett közös terekkel. A környék hangulatos kávézói, éttermei és a közeli Duna-part egyaránt hozzájárulnak ahhoz az életérzéshez, amelyet ez az otthon képvisel: a klasszikus budai elegancia és a modern luxus kifinomult találkozása.

Egyedi igényekre szabott lakáshitelekkel állunk rendelkezésére.
Bankfüggetlen Hitelcentrumunk az országban elérhető összes bank és hitelintézet ajánlatát versenyezteti az Ön számára díjmentesen.
Munkatársaink nagy szakmai tapasztalattal, teljes körű CSOK PLUSZ és OTTHON START PROGRAM ügyintézéssel várják Önt előre egyeztetett időpontban akár a normál munkaidő után is.

További információkért és megtekintéssel kapcsolatban keressen bizalommal!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 21. Utoljára módosítva: 2026. 05. 21.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
I. kerület m² ár
Budapest m² ár
3103 e Ft
2309 e Ft -34%
1694 e Ft -83%
Ennek az ára
I. kerület átlagár
Budapest átlagár
270 M Ft m Ft
209.1 m Ft -29%
132.3 m Ft -104%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, I. kerület, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Szövetség utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

34.9 M Ft
1 szoba
24 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

239.9 M Ft
3 szoba
80 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

305 M Ft
4 szoba
133 m²
VI. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VI. kerület

141.6 M Ft
90 m²
I. kerület, Víziváros, Bem rakpart
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

143.6 M Ft
3 szoba
78 m²
I. kerület, Víziváros, Hunyadi János út
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

114.9 M Ft
2 szoba
67 m²
I. kerület, Krisztinaváros, 1.kerület, Márvány utca
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

120 M Ft
3 szoba
41 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

129.8 M Ft
3 szoba
65 m²
I. kerület, Krisztinaváros, Attila út
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

85.9 M Ft
1 szoba
46 m²
I. kerület, Krisztinaváros, Alagút utca
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

99 M Ft
2 + 2 szoba
89 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

106.94 M Ft
2 szoba
53 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

89 M Ft
3 szoba
77 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

192.53 M Ft
4 szoba
118 m²
I. kerület
Eladó téglalakás