BAM Living

Eladó téglalakás
Budapest, I. kerület, 1. emelet

+ 17 kép 1/20
84 400 000 Ft84.4 M Ft 2 221 053 Ft/m2
2 szoba
38 m²
1. emelet
építés éve:1974

Részletes adatok

Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: 1. emelet
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 495
Takács Zsuzsanna
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Budapest I. kerületének egyik legelőkelőbb részén, a Gellért-hegyen, a Citadella és a Filozófusok kertje közelében eladó egy 41 nm-es, 2 szobás lakás. Az ingatlan egy kis lakóközösségű, tégla építésű társasház első emeletén található, és egy nagy erkéllyel rendelkezik. A lakás praktikus elosztású, helyiségei nappali, külön hálószoba, ablakos konyha, előszoba, fürdőszoba, WC és 7 nm-es erkély. Fekvésének köszönhetően a lakás világos és csendes, az utca egyirányú, így a forgalom minimális. Az erkélyről oldalról minimális panoráma nyílik. Az ingatlan állapota rendezett, az eredeti fa nyílászárók jó állapotúak, a parketta csiszolt és lakkozott, a szobák festettek. A társasház stabil anyagi háttérrel rendelkezik, és folyamatosan karbantartott, az elmúlt években több felújítás történt: bejárati ajtó csere, lépcsőház festése, tető felújítása. A lakáshoz tartozik egy kb. 5 nm-es pince. A házhoz közös kert is tartozik, amely természetközeli hangulatot biztosít. A fenntartási költségek kedvezőek, a közös költség tartalmazza a vízdíjat . Az ingatlan tehermentes, jelenleg nem lakják, így gyors birtokba vétel lehetséges. Elhelyezkedése kiváló, Buda egyik legszebb, zöldövezeti részén található, mégis könnyen elérhető a belváros. Ideális választás saját otthonnak, de befektetésnek is kiváló lehetőség. Parkolás az utcán ingyenes, kerületi parkoló kártya kiváltásával.
Megtekintéshez várom hívását!
M324676
Az OTP Ingatlanpont, mint egyetlen közvetlen banki hátterű ingatlanközvetítő társaság teljes körű ügyintézéssel áll az eladók és a vevők rendelkezésére! A kínálatunkból választott ingatlan finanszírozásához minősített fogyasztóbarát, piaci és kedvezményes hitel- és lízingkonstrukciókat kínálunk (lakásvásárlási hitel, CSOK plusz, szabad felhasználású hitel, babaváró hitel, céges hitelek, pályázatok, amennyiben az ügyfél és az ingatlan megfelel a feltételeknek). Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk, és segítséget nyújtunk az adásvételhez kapcsolódó egyéb ügyek intézéséhez.
Ha az új ingatlana megvásárlásához a jelenlegi ingatlanát el kell adnia, abban is szívesen segítünk.

Referencia szám: M324676-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 15. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
I. kerület m² ár
Budapest m² ár
2221 e Ft
2056 e Ft -8%
1617 e Ft -37%
Ennek az ára
I. kerület átlagár
Budapest átlagár
84.4 M Ft m Ft
125.4 m Ft 33%
240.4 m Ft 65%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, I. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

II. kerület, Szépilona, II. kerület, Máriaremete
Eladó ikerház

Budapest, II. kerület

319.9 M Ft
4 szoba
202 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

41.9 M Ft
2 szoba
53 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

83 M Ft
3 szoba
68 m²
I. kerület, Víziváros, Bem rakpart
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

250 M Ft
2 szoba
81 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

94.9 M Ft
3 szoba
67 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

64.9 M Ft
1 + 2 szoba
58 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

89.9 M Ft
4 szoba
70 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

114.9 M Ft
2 szoba
67 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Béke tér
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

88 M Ft
2 szoba
43 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

90 M Ft
3 szoba
73 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
77 m²
I. kerület, Víziváros, Széna tér
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

99.9 M Ft
2 szoba
56 m²
I. kerület, Krisztinaváros, Alagút utca
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

99 M Ft
2 + 2 szoba
89 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

199.5 M Ft
3 szoba
94 m²
I. kerület, Krisztinaváros, 1.kerület, Márvány utca
Eladó téglalakás