Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Budapest, I. kerület, 4. emelet

+ 3 kép 1/6
250 900 000 Ft250.9 M Ft 3 301 316 Ft/m2
3 szoba
76 m²
4. emelet
építés éve:2023

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 76 m2
Fűtés: Egyéb
Emelet: 4. emelet
Parkolás: Garázs
Közmű: Víz, Villany, Csatorna, Szélessáv
Komfort: Luxus
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 701
Szlifka Balázs
Hillside Homes

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Panorámás, prémium lakás a Naphegyen – kilátással a Budai Várra

Budapest I. kerületében, a Naphegy egyik legkeresettebb részén, a SunHill Residence exkluzív lakóparkjában kínálunk megvételre egy 76 m²-es, 3 szobás, kivételes adottságú lakást.
Az ingatlan különlegessége nem csupán a minőségi kivitelezésben rejlik, hanem abban az egyensúlyban, amelyet a panoráma, a funkcionalitás és a szolgáltatási szint együtt teremt. Ideális választás mindazok számára, akik hosszú távon értékálló, magas színvonalú otthont vagy befektetést keresnek Budapest egyik legstabilabb lokációjában.

Elhelyezkedés
A Naphegy a budai oldal egyik legcsendesebb, mégis kiváló elérhetőséggel rendelkező városrésze. A Budai Vár közelsége, a zöld környezet és a belváros gyors megközelíthetősége egyszerre biztosít nyugalmat és urbánus életminőséget.
A környéken minden fontos infrastruktúra elérhető: bevásárlási lehetőségek, éttermek, szolgáltatások, valamint kiváló közlekedési kapcsolatok.

A lakás jellemzői
A 76 m²-es lakás átgondolt elrendezésű, jól élhető terekkel:
– nappali–étkező–konyha egy légtérben
– 2 külön nyíló hálószoba
– 2 fürdőszoba (egy kádas, egy zuhanyzós)
– 12 m²-es terasz, közvetlen panorámával a Budai Várra
A nagy üvegfelületeknek köszönhetően a lakás világos, a terasz pedig a nappali természetes meghosszabbításaként működik.
Az ingatlan kivitelezése prémium szintet képvisel:
– tölgyfa parketta
– márvány burkolatok
– Miele gépekkel felszerelt konyha
– Grohe szaniterek
– Sensia Arena japán WC
– smart home rendszer
A modern gépészet részeként levegő–víz hőszivattyús hűtés-fűtés és okostelefonról vezérelhető klímarendszer biztosítja a komfortot.

Az épület és szolgáltatások
A SunHill Residence egy két épületből álló, összesen 37 lakásos, prémium lakóegyüttes, amely a serviced residence koncepciót képviseli.
A lakók kényelmét és biztonságát az alábbi szolgáltatások emelik:
– 24 órás recepció és concierge
– fitness és wellness részleg
– privát club café és lounge
– díjnyertes, egyedi tervezésű közösségi japán kert
– teremgarázs (55 parkolóhely)
Az épület NZEB energetikai minősítéssel rendelkezik, amely korszerű és fenntartható működést biztosít.

Összegzés
Ez az ingatlan ideális választás azok számára, akik nem csupán egy lakást keresnek, hanem egy magasabb életminőséget kínáló, stabil értéket képviselő otthont vagy befektetést Budapest egyik legjobb adottságú lokációjában.
A lakás adottságai, a panoráma, valamint az épület szolgáltatásai együtt egy ritkán elérhető kombinációt alkotnak a piacon.
További információért, alaprajzért vagy személyes megtekintés egyeztetéséhez kérem, vegye fel velem a kapcsolatot.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
I. kerület m² ár
Budapest m² ár
3301 e Ft
2241 e Ft -47%
1706 e Ft -94%
Ennek az ára
I. kerület átlagár
Budapest átlagár
250.9 M Ft m Ft
194.1 m Ft -29%
131.3 m Ft -91%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, I. kerület, 4. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

I. kerület, Víziváros, Hunyadi János út
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

114.9 M Ft
2 szoba
67 m²
V. kerület, Belváros, Aranykéz utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

249.9 M Ft
3 szoba
85 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

199.5 M Ft
3 szoba
94 m²
I. kerület, Tabán, Orom utca
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

402.6 M Ft
2 szoba
117 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Rákóczi út
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

192 M Ft
5 szoba
122 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Klauzál utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

63.4 M Ft
1 szoba
39 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

493 M Ft
5 szoba
285 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

240 M Ft
3 szoba
80 m²
V. kerület, Lipótváros, Akadémia utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

110 M Ft
3 szoba
61 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

64.9 M Ft
3 szoba
50 m²
I. kerület, Víziváros, Széna tér
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

99.9 M Ft
2 szoba
56 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

26 M Ft
1 szoba
26 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
50 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

114.9 M Ft
2 szoba
67 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

114.9 M Ft
2 szoba
67 m²
XV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XV. kerület