Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Budapest, I. kerület, 6. emelet

+ 8 kép 1/11
249 900 000 Ft249.9 M Ft 2 231 250 Ft/m2
4 szoba
112 m²
6. emelet
építés éve:1918

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 6. emelet
Parkolás: Garázs
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 488
Doór Zsuzsa
IBRED INGATLAN - A budai hegyvidék ingatlanközvetítője 1992 óta

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

HARMÓNIA, ELEGANCIA, TÁGAS TEREK, MAGAS MINŐSÉG A BUDAI VÁRNEGYEDBEN.
I. kerület kiemelt részén, séta távolságra a Budai Vártól, egy szépen karbantartott, stílusos, társasház hatodik emeletén, eladó, egy prémium minőségben felújított, 112 négyzetméteres lakás, melynek letisztult stílusa, harmonikus, visszafogott pasztell színárnyalatai egyszerre kínálják a körülölelő otthonosság és luxus életérzését. Ablakaiból a Várhegy zöld lombkoronáira láthatunk rá.
A gondos, jó stílusérzékkel rendelkező tervezésnek köszönhetően a burkolatok és a beépített bútorok tökéletesen harmonizálnak egymással. Azonban szerencsére a dizájn nem ment a praktikum rovására, hiszen minden helyiségben maradt elegendő hely a bebútorozásra, többféle elrendezés kialakítására.
A lakás teljeskörű felújítása során, nemcsak a gépészet és a villamos hálózat teljes cseréje történt meg, elegáns belső ajtók kerültek beépítésre, hanem a falak áthelyezésével, egy, a mai kor igényeinek megfelelő, praktikus térrendezés született. A tágas nappali, étkező, konyha tere tökéletesen alkalmas családi események, baráti összejövetelek helyszínének. A 3 egymástól távol elhelyezkedő hálószobával és 2 fürdőszobával rendelkező lakás szülői hálószobája saját fürdővel rendelkezik.
A teljes külső nyílászáró cserének köszönhetően, 3 rétegű hang-és hőszigetelt ajtók és ablakok, redőnyök beépítésével a tulajdonosok zavartalan pihenése biztosított. A felső emeleti elhelyezkedés, a nagy belmagasság és a több front felé nyíló ablakai révén a lakás minden napszakban világos.
A liftes társasház rendezett, tiszta, folyamatosan karbantartott, pénzügyileg rendezett, lakóközössége összetartó. Infrastruktúra szempontjából a környék kifejezetten jól ellátott. A tömegközlekedési eszközök, busz, a fonódó villamos hálózat és metró gyorsan elérhető. Bevásárlási lehetőségeket a Mamut bevásárló központ, a Fény utcai piac, és számos kisebb üzlet kínál. A Vérmező parkja séta távolságra van, remek lehetőséget nyújtva sportolási és szabadidős tevékenységekhez. A környéken könnyedén találunk kellemes kávézókat, pékséget, bisztrókat, éttermeket, úgy mint a Marischka, Stand 25, Déryné.
A társasház két utca fronttal rendelkezik, így a lakók számára mindkét utcán ingyenes a parkolás, de igény szerint biztosított a lehetőség parkolóhely bérlésére vagy akár vásárlására, több autó számára is a szomszédos irodaház mélygarázsában.
A lakás kínálati ára: 249,9 Millió forint

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 14. Utoljára módosítva: 2026. 05. 09.

4 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
I. kerület m² ár
Budapest m² ár
2231 e Ft
2131 e Ft -5%
1738 e Ft -28%
Ennek az ára
I. kerület átlagár
Budapest átlagár
249.9 M Ft m Ft
218.3 m Ft -14%
186.1 m Ft -34%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, I. kerület, 6. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

99 M Ft
2 + 2 szoba
89 m²
I. kerület, Krisztinaváros, Alagút utca
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

99 M Ft
2 + 2 szoba
89 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

121.9 M Ft
3 szoba
66 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

93.9 M Ft
3 szoba
77 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

85.9 M Ft
2 szoba
58 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

199.5 M Ft
3 szoba
94 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

83 M Ft
3 szoba
57 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

150 M Ft
2 szoba
55 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

104 M Ft
2 szoba
53 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

114.9 M Ft
2 szoba
67 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

174.9 M Ft
5 szoba
210 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

239.9 M Ft
3 szoba
80 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

99.9 M Ft
4 szoba
98 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

305 M Ft
4 szoba
133 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

46.5 M Ft
1 szoba
33 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

199.5 M Ft
3 szoba
94 m²
I. kerület, Krisztinaváros, Attila út
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

85.9 M Ft
1 szoba
46 m²
I. kerület