City Pearl

Eladó téglalakás
Budaörs, 1. emelet

+ 12 kép 1/15
269 900 000 Ft269.9 M Ft 1 848 630 Ft/m2
4 szoba
146 m²
1. emelet
építés éve:2026

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Egyéb
Emelet: 1. emelet
Parkolás: Garázs
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 456
Honos Balázs
IBRED INGATLAN - A budai hegyvidék ingatlanközvetítője 1992 óta

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

XI. kerület határától néhány száz méterre, Budaörs “rózsadombján”, a Farkasréti út egyik mellékutcájában, kialakult, rendezett lakókörnyezetben, gyakorlatilag ÚJJÁÉPÍTETT, 3 lakásos társasházban, különleges adottságú, egy szintes 136 – 154 nm alapterületű, nappali + 3 – 4 hálószobás, duplakomfortos lakások, SAJÁT KERTTEL vagy TETŐTERASSZAL, eladók!
A rendkívül stabil, masszív alapokkal épült társasház a csendes, jó levegőjű mellékutca legfelső részén található, ami a terep adottságoknak köszönhetően gyönyörű panorámás kilátást biztosít a lakásokból, kiemelve az emeleti lakás felett található tetőteraszról elérhető extra körpanorámát.

Az épület a jelenleg is tartó felújítás / átépítés során teljesen megújult, az épület külső határoló falain és a födémeken kívül, vadonatúj műszaki tartalommal kerül átadásra.

Újjáépítésre került a tetőszerkezet, a külső falakra és az alsó szintre új külső hő-és vízszigetelés került, új - kívül antracit szürke, belül fehér színű, három rétegű hőszigetelt üvegezéssel ellátott - külső nyílászárók kerültek beépítésre.

Az épületgépészet is teljesen megújult: új víz csatorna rendszer, teljesen új villamos hálózat és új fűtésrendszer kerül kiépítésre.
Az alacsony energia felhasználásról a 20 cm vastag külső Hőszigetelés és a beépítésre kerülő korszerű energia hatékony, levegő-hőszivattyús hűtő-fűtő berendezés kiépítése is gondoskodik, mennyezet hűtéssel és padló fűtéssel kombinálva.

A lakások kulcsrakészen kerülnek átadásra, magas minőségű meleg illetve hideg burkolatokkal, szaniterekkel, amelyek egyedi igények szerint választhatók.

A középső szinten található, 146 nm nettó alapterületű lakás beosztását tekintve, nappali + 3 hálószobás elrendezésű, két fürdőszobával plusz két járható gardróbbal, amelyhez egy 26 m² területű panorámás terasz tartozik.

A hatalmas méretű üvegfelületekkel határolt terasz kapcsolatos nappali-étkező került egy légtérbe, amelyhez egy átjáróval kapcsolódik a külön térben található, kisebb létszámú étkezéseknek is helyet adó konyha.

Telek terepadottságait kihasználva hatalmas méretű terem garázs található a telken belül, ahol lakásonkéntakár 3-4 autó vagy egyéb nagy és magas mérető dolgok tárolása is megoldható lehet.

Az ingatlan környezetét tekintve, szinte a XII. – XI. kerület hegyvidéki részének szerves folytatásaként használható, egyszerre kertvárosi és csendes, mégis jó tömegközlekedéssel és infrastruktúrával ellátott területen található.

A környéken több Általános Iskola, Óvoda, gyógyszertár, valamint magas minőséget képviselő éttermek és cukrászdák is találhatóak, az M7/M1 autópálya budaörsi bevezető szakaszán lévő bevásárlóközpontok mellett. Ugyanakkor számos kirándulási lehetőség, több kilátó és a Budai-hegység túra útvonalai is könnyen elérhetőek.

További információkkal és az ingatlan bemutatásával, állok rendelkezésre!

Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 11. Utoljára módosítva: 2026. 05. 09.

4 szobás téglalakások ára Budaörsön

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Budaörs m² ár
1849 e Ft
1305 e Ft -42%
Ennek az ára
Budaörs átlagár
269.9 M Ft m Ft
155.6 m Ft -73%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budaörs, 1. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Göd
Eladó téglalakás

Göd

46.5 M Ft
3 szoba
69 m²
Budaörs
Eladó téglalakás

Budaörs

116 M Ft
4 + 1 szoba
136 m²
Budaörs
Eladó téglalakás

Budaörs

99.9 M Ft
4 szoba
120 m²
Budaörs
Eladó téglalakás

Budaörs

119 M Ft
2 szoba
106 m²
Budaörs
Eladó téglalakás

Budaörs

38 M Ft
1 szoba
40 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

28.9 M Ft
2 szoba
46 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

32.9 M Ft
2 szoba
44 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

32.5 M Ft
2 szoba
44 m²
Budaörs
Eladó téglalakás

Budaörs

192 M Ft
3 + 2 szoba
160 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

44.5 M Ft
3 szoba
73 m²
Budaörs
Eladó téglalakás

Budaörs

149.9 M Ft
3 + 2 szoba
150 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

27.9 M Ft
2 szoba
44 m²
Budaörs
Eladó téglalakás

Budaörs

94.9 M Ft
3 szoba
75 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

44.5 M Ft
3 szoba
70 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

27.9 M Ft
2 szoba
43 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

29.5 M Ft
2 szoba
44 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

28.9 M Ft
2 szoba
46 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

32.5 M Ft
2 szoba
44 m²
Budaörs
Eladó téglalakás

Budaörs

145 M Ft
3 szoba
90 m²
Budaörs
Eladó téglalakás

Budaörs

145 M Ft
3 szoba
90 m²
Budaörs
Eladó téglalakás

Budaörs

199 M Ft
5 szoba
99 m²
Budaörs
Eladó téglalakás

Budaörs

245 M Ft
7 szoba
248 m²
Budaörs
Eladó téglalakás

Budaörs

170 M Ft
5 szoba
149 m²
Budaörs
Eladó téglalakás

Budaörs

135 M Ft
5 szoba
140 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Sumony
Eladó családi ház

Sumony

19 M Ft
4 szoba