Oasis Residence

Eladó téglalakás
Budaörs, 2. emelet

+ 8 kép 1/11
95 000 000 Ft95 M Ft 1 696 429 Ft/m2
2 szoba
56 m²
2. emelet
építés éve:1995

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 2. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 714
Schill András
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Világos, panorámás otthon Budaörs belvárosában!

Szeretnél egy olyan lakást, ami nemcsak otthonos és praktikus, hanem tökéletes helyen is van?
Ez a Budaörs belvárosában, a Szabadság úton található, 2 szobás, 57 m²-es, téglaépítésű lakás minden szempontból kiemelkedő választás.
A második emeleten elhelyezkedő ingatlan világos, gyönyörű panorámás kilátással rendelkezik a budaörsi dombokra.
A lakás felújított, azonnal költözhető, de könnyedén saját ízlés szerint formálható. A csendes lakóközösség és a kiváló elhelyezkedés miatt nemcsak otthonként, hanem befektetésként is remek döntés.
________________________________________
Amit ez a lakás igazán nyújtani tud: Budaörs szívében – belvárosi, mégis nyugodt környezetben.
• Légkondicionált nappali – tökéletes komfort minden évszakban!
• Pár percre minden elérhető: boltok, posta, gyógyszertár,éttermek, kávézók.
• Óvoda, iskola, gimnázium sétatávolságra.
• Kiemelkedő közlekedés: 50 méterre közvetlen járat Kelenföldre és a Széll Kálmán térre!
• Ingyenes parkolás közterületen.
• Padlás és zárt kerékpártároló biztosítja a tárolást!
• Alacsony fenntartási költségek – okos választás hosszú távra is.
________________________________________
Kinek ideális ez az ingatlan?
• Első lakásvásárlóknak, akik központi, élhető otthonra vágynak!
• Családosoknak, akiknek fontos a jó oktatási ellátottság és a biztonságos környék!
• Befektetőknek, akik keresett lokációban szeretnének gyorsan bérbe adható ingatlant!
Vagy akár irodának is tökéletes, jól megközelíthető, kellemes környezetben!
________________________________________

Nézd meg személyesen!
Ez az otthon több mint egy lakás: stílus, elhelyezkedés és élhetőség tökéletes kombinációja.
Ha szeretnéd megtapasztalni, milyen az, amikor egy lakás egyszerre praktikus és szerethető, akkor hívj bátran, és egyeztessünk megtekintést! ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 388688

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 20. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Budaörsön

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Budaörs m² ár
1696 e Ft
1342 e Ft -26%
Ennek az ára
Budaörs átlagár
95 M Ft m Ft
152.4 m Ft 38%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budaörs, 2. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Budaörs
Eladó téglalakás

Budaörs

84.5 M Ft
3 szoba
85 m²
Budaörs
Eladó téglalakás

Budaörs

114.9 M Ft
3 szoba
92 m²
Budaörs
Eladó téglalakás

Budaörs

160 M Ft
5 szoba
170 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

66.9 M Ft
4 szoba
94 m²
Budaörs
Eladó téglalakás

Budaörs

170 M Ft
5 szoba
142 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

32.9 M Ft
2 szoba
44 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

32.5 M Ft
2 szoba
44 m²
Budaörs
Eladó téglalakás

Budaörs

245 M Ft
7 szoba
248 m²
Budaörs
Eladó téglalakás

Budaörs

179 M Ft
4 szoba
116 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

27.9 M Ft
2 szoba
43 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

44.5 M Ft
3 szoba
70 m²
Budaörs
Eladó téglalakás

Budaörs

118 M Ft
5 szoba
134 m²
Budaörs
Eladó téglalakás

Budaörs

94.9 M Ft
3 szoba
75 m²
Budaörs
Eladó téglalakás

Budaörs

170 M Ft
5 szoba
149 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

29.5 M Ft
2 szoba
47 m²
Budaörs
Eladó téglalakás

Budaörs

38 M Ft
1 szoba
40 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

44.5 M Ft
3 szoba
73 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

44.9 M Ft
3 szoba
58 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

28.9 M Ft
2 szoba
46 m²
Budaörs
Eladó téglalakás

Budaörs

170 M Ft
3 szoba
217 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

28.9 M Ft
2 szoba
44 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

46.5 M Ft
4 szoba
72 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

27.9 M Ft
2 szoba
43 m²
Budaörs
Eladó téglalakás

Budaörs

145 M Ft
3 szoba
90 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Balatonakali