City Pearl

Eladó téglalakás
Budaörs, földszint

+ 17 kép 1/20
145 000 000 Ft145 M Ft 1 611 111 Ft/m2
3 szoba
90 m²
földszint
építés éve:2023

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 200 m2
Fűtés: Elektromos
Emelet: földszint
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 249
Urbán Zsóka
Átrium-Árkád Ingatlanforgalmazó és Beruházó Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

BUDAÖRS KERTVÁROSÁBAN! FELÚJÍTOTT, KÖLTÖZHETŐ LAKÁS ELADÓ!

Budaörs kertvárosi részén, csendes, aszfaltozott utcában 4 lakásos társasházban még 1 db 90 nm-es földszinti lakás 145 MFt-ért eladó. A lakás déli fekvésű, világos, hangulatos led világítással, azonnal beépített, gépesített konyhával, egyedi előszoba, fürdő és gardróbszekrénnyel felszerelt, ami a vételár részét képezi. A lakáshoz tartozik 200 nm parkosított saját használatú kert. Azonnal költözhető!(5779)

Rövid Műszaki tartalom:
-szigetelt vasbeton sávalap
-38 tégla, 10 cm válaszfal
-20 cm grafitos külső homlokzati szigetelés, 10 cm aljzat szig, födém 30 cm vastag kőzetgyapot, homlokzat travertin díszburkolatot kapott
-műanyag bejárati ajtó és nyílászárók, 3 rétegű üvegezéssel, kívül dió színű, bukó-nyíló
-motoros alumínium redőnyök, rovarhálóval felszerelt
-tető betoncserép fedés
-igényes burkolatok
-Ariston Wi-Fi bojler szolgáltatja a melegvizet (víz almérő lakásonként)
-fűtés elektromos Nobu paneles és Midea hűtő-fűtő klíma
-áram: lakásonként 1X32 A mérő tartozik
-térkövezett autóbeálló, 1 db/ lakás

helyiségek: földszinti lakás (89.6 nm)
Előszoba 4.0 nm fürdő 6.2 nm, konyha-étkező 18.3 nm, szoba 11.2 nm, szoba 16.3 nm, nappali 29.2 nm, fürdő 4.4 nm kert 200 nm.

A lakások ügyvéd által ellenjegyzett használati megosztóval rendelkeznek.

A hirdetésben szereplő adatok, információk... tájékoztató jellegűek!

Amennyiben ajánlatom felkeltette az érdeklődését, kérem hívjon bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 25. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Budaörsön

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Budaörs m² ár
1611 e Ft
1464 e Ft -10%
Ennek az ára
Budaörs átlagár
145 M Ft m Ft
115.7 m Ft -25%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budaörs, földszint

Eladó téglalakások a környékről

Budaörs
Eladó téglalakás

Budaörs

245 M Ft
7 szoba
248 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

27.9 M Ft
2 szoba
43 m²
Budaörs
Eladó téglalakás

Budaörs

170 M Ft
5 szoba
149 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

42.5 M Ft
3 szoba
65 m²
Budaörs
Eladó téglalakás

Budaörs

192 M Ft
3 + 2 szoba
160 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

32.5 M Ft
2 szoba
44 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

27.9 M Ft
2 szoba
43 m²
Budaörs
Eladó téglalakás

Budaörs

116 M Ft
4 + 1 szoba
136 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

29.5 M Ft
2 szoba
44 m²
Budaörs
Eladó téglalakás

Budaörs

99.9 M Ft
2 szoba
116 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

44.9 M Ft
3 szoba
58 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

28.9 M Ft
2 szoba
44 m²
Budaörs
Eladó téglalakás

Budaörs

170 M Ft
3 szoba
217 m²
Budaörs
Eladó téglalakás

Budaörs

99.9 M Ft
4 szoba
120 m²
Göd, Oázis utca
Eladó téglalakás

Göd

27.9 M Ft
2 szoba
44 m²
Budaörs
Eladó téglalakás

Budaörs

84.5 M Ft
3 szoba
85 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

42.9 M Ft
3 szoba
61 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

44.5 M Ft
3 szoba
70 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

44.5 M Ft
3 szoba
69 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

28.9 M Ft
2 szoba
46 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

32.9 M Ft
2 szoba
44 m²
Budaörs
Eladó téglalakás

Budaörs

145 M Ft
3 szoba
90 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

28.9 M Ft
2 szoba
46 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

27.9 M Ft
2 szoba
43 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Hosszúpereszteg