River Life

Eladó téglalakás
Békéscsaba, 2. emelet

75 000 000 Ft75 M Ft 735 294 Ft/m2
2 szoba
102 m²
2. emelet

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Egyéb
Emelet: 2. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 601
Rotár Marianna
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

PRÉMIUM, KÉTSZINTES ÚJÉPÍTÉSŰ LAKÁS BÉKÉSCSABA BELVÁROSÁBAN!

Ahol a modern elegancia találkozik a maximális kényelemmel!

Békéscsaba egyik legexkluzívabb újépítésű lakóprojektjében kínálunk megvételre egy lenyűgöző, 101,78 m²-es, kétszintes, erkélyes lakást, amely tökéletes választás nagyobb családoknak, modern otthont keresőknek vagy értékálló befektetésnek.

Ez nem csupán egy lakás – hanem egy életstílus!

Amit ez az otthon kínál:

Tágas, világos, modern belső terek
Kétszintes kialakítás a maximális kényelemért
Erkélyes kialakítás – tökéletes reggeli kávéhoz vagy esti kikapcsolódáshoz
Multisplit klímás fűtés-hűtés
Intelligens, energiatakarékos okos villanybojler
Háromfázisú mérőhely H-tarifával
Modern gépészet és prémium kivitelezés
Lift és akadálymentes megközelítés
Saját parkoló és tároló kialakítási lehetőség

Belvárosi elhelyezkedés Üzletek, éttermek, iskola, közlekedés – minden pár perc alatt elérhető, miközben az otthon nyugodt és biztonságos környezetet biztosít.

Tervezett átadás: 2026 szeptember

Ezek a lakások nem csupán négy falat jelentenek – hanem hosszú távú értéket, kényelmet és modern jövőt kínálnak!

Ne maradjon le róla – az ilyen prémium újépítésű lakások rendkívül gyorsan gazdára találnak!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 17.

2 szobás téglalakások ára Békéscsabán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Békéscsaba m² ár
735 e Ft
696 e Ft -6%
Ennek az ára
Békéscsaba átlagár
75 M Ft m Ft
41.1 m Ft -82%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Békéscsaba, 2. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Békéscsaba, Berényi úti kertvárosias városrész, Lorántffy utca
Eladó téglalakás

Békéscsaba

44.9 M Ft
4 szoba
72 m²
Békéscsaba
Eladó téglalakás

Békéscsaba

58 M Ft
4 szoba
107 m²
Orosháza
Eladó téglalakás

Orosháza

25 M Ft
3 szoba
77 m²
Békéscsaba
Eladó téglalakás

Békéscsaba

51.9 M Ft
3 + 1 szoba
85 m²
Békéscsaba, Keleti kertvárosias városrész
Eladó téglalakás

Békéscsaba

51.9 M Ft
3 + 1 szoba
85 m²
Békéscsaba
Eladó téglalakás

Békéscsaba

69.48 M Ft
3 szoba
77 m²
Békéscsaba, Jamina, Rell Lajos utca 21
Eladó téglalakás

Békéscsaba

26.53 M Ft
2 + 1 szoba
117 m²
Békéscsaba
Eladó téglalakás

Békéscsaba

49 M Ft
4 szoba
139 m²
Békéscsaba, Keleti kertvárosias városrész
Eladó téglalakás

Békéscsaba

51.9 M Ft
3 + 1 szoba
85 m²
Békéscsaba, Jamina, Rell Lajos utca 21
Eladó téglalakás

Békéscsaba

26.53 M Ft
2 + 1 szoba
117 m²
Békéscsaba
Eladó téglalakás

Békéscsaba

48.99 M Ft
1 + 1 szoba
61 m²
Békéscsaba
Eladó téglalakás

Békéscsaba

44.9 M Ft
3 + 1 szoba
78 m²
Békéscsaba
Eladó téglalakás

Békéscsaba

51.9 M Ft
3 + 1 szoba
85 m²
Békéscsaba, Belváros, Szabadság tér
Eladó téglalakás

Békéscsaba

58 M Ft
4 szoba
107 m²
Sarkad
Eladó téglalakás

Sarkad

9.9 M Ft
1 szoba
41 m²
Békéscsaba
Eladó téglalakás

Békéscsaba

52.5 M Ft
3 szoba
57 m²
Békéscsaba
Eladó téglalakás

Békéscsaba

49 M Ft
4 szoba
139 m²
Tótkomlós
Eladó téglalakás

Tótkomlós

8.8 M Ft
2 szoba
80 m²
Békéscsaba