BAM Living

Eladó téglalakás
Balatonszemes

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

+ 17 kép 1/20
165 000 000 Ft165 M Ft 2 661 290 Ft/m2
3 szoba
62 m²
építés éve:2025

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Garázs
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 466
Griecs Krisztián
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Újépítésű Panorámás lakás ELADÓ a SzemesBay lakóparkban!

Egy különleges adottságokkal rendelkező, vadonatúj nyaraló- és otthonalternatívát kínálunk közvetlen vízkapcsolattal, lenyűgöző, körpanorámás kilátással. Az ingatlan 2025 elejére készült el egy exkluzív, modern stílusban épülő lakópark első emeletén, és egyedülálló, 62 négyzetméteres alapterületével, két hálószobájával és dupla fürdőszobás kialakításával tökéletes kényelmet nyújt.

A tágas, 16 m2-es, teljes homlokzatszélességben végighúzódó teraszról zavartalan kilátás nyílik a Balatonra, így az itt töltött reggelek és naplementék páratlan élményt garantálnak. Minden lakószobából közvetlen kijárat nyílik erre a panorámás kültéri élettérre. Az amerikai konyhás nappali és a praktikusan elkülönített hálóblokk a mindennapi használatra és pihenésre egyaránt ideális.

A korszerű műszaki megoldások, mint a padlófűtés és fancoil hűtési rendszer biztosítják az év minden szakában a komfortos tartózkodást.

A lakópark szolgáltatásai a prémium kategóriát képviselik:
-egy több mint egyhektáros parkosított környezet, kültéri medence, valamint a legfelső szinten elhelyezkedő wellnessrészleg panorámás szaunával és jacuzzival a pihenés új szintjét kínálják.
A vízpart egy kijelölt része kizárólag a lakók számára lesz megközelíthető, saját stég használati lehetőséggel.

Az épület lifttel felszerelt, minden szint kényelmesen elérhető. A lakáshoz opcionálisan megvásárolható egy nagyméretű, könnyen megközelíthető gépkocsibeálló, 10 millió forintért.

A látványterveken bemutatott enteriőr egy lehetséges belsőépítészeti megoldást illusztrál.

Ez az ingatlan nem csupán kiváló nyaraló, hanem értékálló befektetés is: elhelyezkedése, a magas minőségű kivitelezés, valamint a tópart közelsége folyamatos értéknövekedést biztosít. A közelben található kikötő és a jó megközelíthetőség tovább növeli vonzerejét.

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 28. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Balatonszemesen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Balatonszemes m² ár
2661 e Ft
1934 e Ft -38%
Ennek az ára
Balatonszemes átlagár
165 M Ft m Ft
165.4 m Ft 0%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Balatonszemes

Eladó téglalakások a környékről

Balatonszemes, Ady E. utca 6
Eladó téglalakás

Balatonszemes

78.9 M Ft
2 szoba
46 m²
Balatonszemes
Eladó téglalakás

Balatonszemes

97.4 M Ft
2 szoba
0 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

82.5 M Ft
1 szoba
35 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

213.4 M Ft
3 szoba
73 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

120 M Ft
3 szoba
65 m²
Balatonszemes, Ady E. utca 6
Eladó téglalakás

Balatonszemes

129.9 M Ft
3 szoba
67 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

94.9 M Ft
3 + 1 szoba
119 m²
Balatonszemes
Eladó téglalakás

Balatonszemes

171.5 M Ft
3 szoba
0 m²
Balatonszemes, Ady E. utca 6
Eladó téglalakás

Balatonszemes

152.9 M Ft
3 szoba
75 m²
Balatonszemes, Ady E. utca 6
Eladó téglalakás

Balatonszemes

119.9 M Ft
3 szoba
67 m²
Balatonszemes, Ady E. utca 6
Eladó téglalakás

Balatonszemes

78.9 M Ft
2 szoba
46 m²
Balatonszemes
Eladó téglalakás

Balatonszemes

190.2 M Ft
3 szoba
0 m²
Balatonszemes, Ady E. utca 6
Eladó téglalakás

Balatonszemes

174.9 M Ft
4 szoba
77 m²
Balatonszemes
Eladó téglalakás

Balatonszemes

194.9 M Ft
1 + 3 szoba
85 m²
Balatonföldvár
Eladó téglalakás

Balatonföldvár

125.4 M Ft
4 szoba
114 m²
Balatonszemes
Eladó téglalakás

Balatonszemes

199.9 M Ft
1 + 3 szoba
90 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

54.49 M Ft
2 szoba
41 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

54.99 M Ft
1 szoba
41 m²